Skocz do zawartości

Rozmawiajmy o sieci-Poradnik na zaliczenie


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Lista raczej dla wszystkich, czyli na ten moment byloby: sms/ dobry 1 poradnik/X reklam a ja do tego bym dodal Wymyslenie czegos pozytecznego dla sieci lub dla jakiegos serwera.

Czyli, ze ja wam proponuje np. jakis dobry plugin na FFA. czy BF2 lub np. pomysl na reklame sieci albo rozwoj forum lub tak jak Arioch napisal jakies logo/baner dla forum i jesli sie to przyjmie to moge tym odrobic warna. Piszcie co myslicie o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zostawieniem opcji przez poradnik,ale takie "gunwa" jak pisał Ciapaty to usuwać i nagradzać warnem.10 reklam można dodać jako alternatywę








setny post :O

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to to wlasnie Arioch zaliczylbym jako cos pozytecznego dla serwera czyli ta moja 4 opcja opisana 3 posty wyzej , jezeli by taki baner przyjeli to unwarn dla uzytkownika :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczną pisac poradniki takie jak moje, napisane w 4 minuty, ale skuteczny i dużo pomagający to sposób można zostawic na odrabianie warnów.

Ja osobiście bym jeszcze dodał, 3 słuszne skargi na admina = -1 warn.

http://forum.cs-classic.pl/topic/17135-naprawa-aktualizacji-steam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze poruszyles ten temat, bo ostatnio rowniez zauwazylem mase zalosnych poradników, ktore rzeczywiscie nic nie wnosza.

Jestem za odrabianiem warnów w formie poradnika (uprzednio sprawdzonego przez kompetentna osobe) + reklamy jezeli poradnik pozostawia wiele do zyczenia. W ostatecznym rozrachunku platnosc sms dla leniwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja banerów loga odpada, jeżeli za 1 warna jeden baner no to każdy będzie inny, zresztą -_- nie będzie tego co chwile zmieniał bo to jest trochę roboty. Poradniki tzn gunwa do kosza i bardziej rygorystycznie niech pod chodzą do sprawdzania ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naxiu, pisalem przeciez! Nie za jeden baner jeden unwarn tylko za jeden baner, ktory zostanie przyjety/uzyty na forum, jezeli zostanie odrzucony to unwarna nie bedzie. To samo by sie tyczylo pluginow na serwer, jesli przyjmą to dostajemy unwarn. Czyli propzycja jak usprawnic/ulepszyc/zareklamowac itp. Siec lub, ktorys z serwerow daje nam unwarn pod warunkiem przyjecia tego pomyslu. Jasniej nie potrafie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nikt już nic nie pisze więc podsumuję wszystkie pomysły i pozostawie czerwonym do oceny.

Będę cytował:

-Usuńcie albo opcję że można odpracować warna za pomocą poradnika albo dajcie kolejne warny za poradniki na tzw. odpie**ol :)

-Albo forumowicze zaczną pisać z sensem te poradniki albo usunąć tą opcję i warna odpracowywać sms'em.

-Uwzględniać tylko te poradniki, które faktycznie coś będą wnosić na forum.

-Zostawić opcję unwarna przez poradnik ale z naciskiem na sprawdzanie jakości, treści, wyczerpania tematu itp.

-Można dodać/zamienić na opcjie zaproszenia 1/2-X osób na sieć / serwer. + Potwierdzenie

-Dwa porządne poradniki to za dużo. Może by tak zamiast tego jeden i porządny. 

-Jak ktoś chcę niech zrobi ileś tam reklam a kto to poradnik ale porządny inaczej dostanie kolejnego warna

-Wymyślenie przez użytkownika jakiegoś sposobu na rozwój sieci, rozwój serwera, stworzenie jakiejś grafiki na forum i inne pomysły, które dadzą unwarna o ile zostaną przyjęte, jeśli nie zostaną bo coś tam- warn zostaje

 

Zapraszam Rybaka i Karola do dyskusji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności