Skocz do zawartości

skarga


Tropiciel

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:Tropiciel.

2.Nick admina/gracza który zawinił:-uwagalamie-

3.Admin/Gracz :admin

4.Data i godzina:przed chwila

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):mój ban

6.Opis sytuacji:zbanowal mnie za skracania a to nie prawda bylem 1 niech sie nauczy grac nie moja wina ze bh nie umie robic

chce ub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to uzywam nie na deatrunie tylko na speedrunach i tych ffa.

na deathrunach tylko jak jest dozwolony

zrob demko jak uzywam na serwie a nie.. masz mi dac ub i tyle

 

[ Dodano: 2012-12-31, 11:22 ]

to daj ub jak mozesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1.Kiedy ,,przed chwilą'' to konkretną godzinę powinieneś podać2.Dowody ,,mój ban'' to nie jest powód przecież pisze (demko/screeny/świadkowie)3.Nie napisałeś Ip mogłeś napisac że dasz na PW4. Powinieneś napisać to z konsoli co piszePozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Masz demko jak używa ? uwaga lamie jak nie ogarniasz admina to nie składaj podanie.Axm dałes dowód jak sie przyznaje , okej. A jak Ci powiem że cisne codziennie na WH jak adma nie ma uwierzyłbyś ? No widzisz , a on nie używa tutaj :)Powinno być UB , ale to ktoś Wyżej zadecyduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmN ty sobie na za wiele nie pozwalasz? Masz adma nie wiem.. tydzien? Pozwalasz sobie na ciśnięcie adminów którzy są tu od dawna? Za kogo ty się uważasz? Za jakąś gwiazdkę? kolej na tropiciela - Co ty sobie wyobrażasz pisząc - masz mi dać ub i tyle? .. Nie masz najmniejszego prawa na pisanie czegoś takiego! Pod żadnym względem!amN wracając rozumiem, że bronisz kolegi, ale ... hmm szczerze? Po tym czym obdarzyło mnie doświadczenie i życie wiem jedno - nie ufaj w słowa pisane w internecie... Nie wierz w nic :) Rozumiem.. BO ON NAPISAŁ, ŻE NIE UŻYWA U NAS TO ZNACZY ZE NIE UŻYWA i my musimy mu wierzyć tak? Twoja ufność i jednostronność są straszne nadal nie wiem jakim prawem dostałeś rangę admina.PS: Ziela gratuluję WARNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.nie uzywam autoducka (tzn nie tutaj i to dawno uzywalem w sumie)

2.nie ma dowodow na to-jest tylko jakis moj post ktory malo daje

3.ban jest niesprawiedliwy i nie dostalem ub juz od 2 tygodni a nawet 3

4.to jest perm

5.ub sie nalezy

 

rotek123,ja serio nieuzywam autoducka u was nawet chyba od 5 miechow ogolnie to ze napisalem to nic nie znaczy i lepiej nie pisz glupot bo na idiote wychodzisz-zazdroscicie rekordow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności