Skocz do zawartości

Podanie 2 By Magik


мαgιк

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Magik
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 13
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10. Wszystkie podstawy znam.
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka (Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack....176.143:27015/ Profil GT: http://www.gametracker.com/magik11/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem,ponieważ bardzo chciałbym aby na serwerze panowała wysoka kultura a także wysoki poziom serwera. Chodzi mi o to żeby na serwerze było wszystko perfekcyjnie zrobione i przygotowane na grę innych :)
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Są wakacje a więc od samego rana do wieczora :)
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 8-18,22 Weekendy daję tylko sobotę bo w niedziele nie jestem pewny czy będę grał ale pewnie trochę zawsze :). Sobota:8-18,22 Niedziela 11-19,20
12. Staż w grze counter strike 1.6: 5-6 lat
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

 

Pozdrawiam

@@edit płacę składkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 13 lat

Staż w cs'a : 5-6 lat

HAAAAAAAA

Brak składek, wiek na minus, brak steama.

Na NIE.

 

P.S. Składając takie podanie, tylko kpisz z administracji.

 

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/16911-wz%C3%B3r-poda%C5%84-na-admina/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robisz?

Od razu jestem na nie, twój wiek mnie irytuje, to że grasz niby 5-6 lat w cs'a to... brak słów. 

Nie spełniasz wymagań, nie składaj podania. 5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaczecie, że on ma 13lat, a z tego co wiem, na 4k jest admin który ma 11/12 lat, no proszę...

Trochę mało na serwerze, ns, ale podanie jest lepiej napisane, od niektórych 17 latków.

Co prawda mógłbyś zapłacić tą składke, ale.. amx też dobre

Jestem za okresem próbnym, jeśli coś odwalisz, to wylecisz, proste.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wydaje się rozgarnięty. Był admin mający 22 lata, a zachowywał się gorzej niż przedszkolak. Taki minus to składka, ale chyba idzie się z tym dogadać. Również jestem za okresem próbnym, mało adminów, więc przyda się pomoc. Widać, że mu zależy ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Dlaczego ? odpowiedź nasuwa się sama... Ma 13 lat ? ok spk to tylko liczba. Może być bardziej rozgarnięty od was. Znacie go ? Nie ? Więc nie pierd*lcie o wiek. Poza tym na 4k1 Pebble ma 11 lat a wcale nie zachowuje się dziecinnie wręcz przeciwnie. To co mnie irytuje to to że kłamie. Masz 13 lat i staż w cs 5 lat ? W to akurat nie uwieżę. Chyba że grałeś na botach. Płacisz składkę to plus masz micro to też plus. Aktywność na forum i serwie spk. Nie masz steama ale sporo admów steama nie ma. Jestem za okresem próbnym dla chłopaka kto wie może się spisze ? 

 

 

twój wiek mnie irytuje,

@PaPkUu a ty mnie irytujesz za przeproszeniem takim pierd*leniem. Tak jak powiedziałem to tylko liczba. Wszystko jest stanem umysłu. Jak ktoś napisze że ma 18 lat to bierzecie go od razu a skąd wiecie że nie jest bardzie dziecinny od 10-latka ? 

 

Przecież jak się nie spisze to można go wyrzucić nie ? Ja osobiście go popieram i w niego wierzę. Ma składać podanie jak bd miał 67 lat emeryturę na płacenie składki i doświadczenie życiowe ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem Neutral :

- Nie kiedy 13 latek ogarnia lepiej od 16 17 latka na bym mu dał szanse na okres próbny admina 

Zobaczymy jak się będzie zachowywał czy będą jakieś skargi i tak dalej

Składka jest

amx też zna

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, ktorzy sa na nie tylko dlatego, ze dany gracz ma 13, czy jak Pebble na COD4k 11 lat. Tak jak ktos wczesniej napisal, wiek to tylko liczba. Jesli 13-latek zachowuje sie tak, jak 17latek przykladowo albo i lepiej to jest dobrym materialem na admina.

Oczywiscie ja jestem na tak:

+mikrofon

+amxx

+skladka

+GT

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje wszystkim za wypowiedź.

 

Magik tak jak pisałem Ci na PW. Dostajesz admina na okres próbny i jeżeli dostane jakieś skargi to będę zmuszony cie wywalić.Tymczasem zgłoś się do mnie na PW to wytłumacze Ci co i jak ze składką i dodam admina

 

ZAMYKAM

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności