Skocz do zawartości

Podanie Medyk + !!!:D


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Medyk +
2. Imię:Patryk
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre tak jak ostatnio pisałem nie wiem co tam pisałem wtedy XD ale to samo ;p
5. Mikrofon(Tak/Nie)tak
6. Składka(Tak/Nie):tak
7. Link do swojego GT**:
http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.87:27051/top_players/?query=Medyk+%2B&Search=Search
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Hmmm Tak jestem osobą kulturalną, mam poczucie humoru jak za pewne nie którzy widzieli znaczy słyszeli mnie :D Przestrzegam regulaminu no trafiła się wpadka że dostałem dziwnego przycisku ale wiadomo ktoś woła i się rzuca słuchawki na klawe to tak jest xD Tam było dużo innych banów ale to może tylko wyjaśnić ten które mi dawał bo za dużo pisania :D No nawet musiałem ss-y rzucić bo było podejrzenie że gram na wh nie stety :( Ale jak później się okazało czyściutki i świeżutki jestem :D 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):#1 Medyk + STEAM_0:0:51690570  37.248.254.79  Steam 
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: ile próbuje jak najwięcej :D Widać czasami mnie wieczorami czasami rano ale wiadomo nie którzy pracują ;D Ale najdłużej w weekendy mogę spędzić na cs :D No i muszę czasem do czasem grać na zombi modzie i ogarniać bo do tego też się zobowiązałem :P 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Po rannych , popołudniowych i wieczornych :D czyli jak mam z kim grać to gram a jak nie to nie :D mam humor to gram jak nie mam humoru to nawalam w cs dalej :D Wiadomo różnie to bywa :D od 15 sierpnia czy tam 17 będę bardzie aktywniejszy :D więc spokojnie trochę poczekamy i będę no life :D 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:gram od 10 roku życia :D Wiem jak działa wh,aim,sh i wspomagacze ;P Skąd ? Gdy byłem dzieciakiem to tego używałem ;p Wiadomo nie umie się na samym początku grać to trza było się czymś wspomóc. Ale teraz bez niczego ram więc jestem czyściutki :D No taki mały skrót :P Jak nie wierzycie że jestem dobrze wychowany patrzcie podanie na zm :D 
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak. Byłem Na JB, Zm i tak na kilku jeszcze byłem :P

Mam Pozwolenie Od Rybaka Do Złożenia Podania Na Admina. :) Nie wierzycie pisać do rybaka :P Więc proszę o nie stawianie warnów tylko skontaktowanie się najpierw z nim :P

Miłego rozpatrywania Podania oraz miłej gry. Jakieś nie wyjaśnione sytuacje najpierw pisać na gg42812886 wyjaśnimy i pisać wtedy komentarz ;P Bo w poprzednim podaniu ładnie na mój temat kłamali więc jak coś nie pewni pisać na gg dziękuje za uwagę ;p

Wypowiedź buuuu!?. Widzie gracz bo aktualnie adma już nie ma dalej oskarża na mój temat. Jak z tego się usprawiedliwić. To jest proste. Nie gadam na serverze przez mikro -_- bo siedzę na ts i gadam cały czas na ts a jak coś to piszę i piszę z kulturą a nie jak po niżej napisał Buu!?. Jednak nie żałuję że złożyłem wtedy na niego skargę ;)

,,ymm z tego co wiem tydzien.nie minal od poprzedniego podania. :) na nie.

- brak kultury co gracze zauwazeli na serwerze
- brak cierpliwosci co jest wazne w posadzie admina
- skopiowane podanie i cijt dopisane do niego. postaraj sie bardziej i zloz podanie za tydzien

ps. slowa "kur**" i inne slyszane przez twoje mikro nie sa przyjemne. ''
Shanell. Po pierwsze owszem skopiowane ale dodane co nie co jest. Po drugie próbowałem się z Tobą skontaktować co byłaś na serverze na 5 s zero odpowiedzi. Odpowiedz mi na pw KIEDY NIE MIAŁEM KULTURY ? ludzie z ts wszyscy wiedzą że mam kulturę i nie jedna z ts by mogła się podpisać pod tym. A że na Ciebie wcześniej złożyłem skargę to nie znaczy że masz kłamać na mój temat. Kobieto ogarnij ;/ 

Teraz do Tych dwóch osób co wymieniłem po wyżej. Nie kłamiecie ? To patrzcie co pisaliście wtedy w moim podaniu a co teraz. Zmieniliście zdanie ? chociaż was nie widziałem od tamtej pory ? dziwne co nie ? przestańcie kłamać na mój temat bo tylko wyrabiacie sobie na swój temat złą opinie -_- bezsensowne są wasze wypowiedzi ..
 
 

 

Edytowane przez Skiperek
Zezwolilem na napisanie podania - mała liczba aktywnych adminów na serwerze sprawdzeni ludzie są potrzebni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ymm z tego co wiem tydzien.nie minal od poprzedniego podania. :) na nie.

 

- brak kultury co gracze zauwazeli na serwerze

- brak cierpliwosci co jest wazne w posadzie admina

- skopiowane podanie i cijt dopisane do niego. postaraj sie bardziej i zloz podanie za tydzien

 

ps. slowa "kur**" i inne slyszane przez twoje mikro nie sa przyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal na nie i swojej decyzji nie zmienię. Faktycznie mało ostatnio jest aktywnych adminów, ale to tylko dlatego, że są wakacje i większość wyjechała. Co do podania, znowu skopiowane i nadal bez sensu ; bez ładu i składu. Ciężko z mojej strony byłoby ci zaufać bo to zaufanie przekreśliłeś definitywnie, ale cóż zrobić, twierdzisz, że się nie znam. Nie daję rady a co za tym idzie u Ciebie brak cierpliwości, gdzie to jest potrzebne. Uważam, że to wszystko z mojej strony, bo zaraz będzie, że kłamię lub wymyślam historyjki. Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym, może przez ten czas udowodnisz, że się nadajesz, ale wróć za tydzień, niektórzy muszą czekać określony czas, aby ponownie złożyć, więc nie róbmy wyjątków i też dostosuj się do określonych zasad.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na WIELKIE NIE!
->Dla mnie jesteś osobą "NAWIEDZONĄ" i nic dobrego nie wniesiasz jako admin.

->Dalej nie znasz regualminu na forum!!
->Nie wiesz że podania składa się co TYDZIEŃ a ty składasz po trzech dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie bo najpierw trzeba wywalic innych a nie zeby bylo ponad 15 adminow to jest smiech.. Do tego pisales na serwie ze mimo negatywnych odpowiedzi w podaniu itak bedziesz mial admina bo siedzisz z sootem na ts wiec moge cie odrazu powiedziec ze nic ci to nie da

 

Ps - 2 dni temu wiekszosc byla na nie wiec w 2 dni na pewno nie zmienisz zdania innych o tobie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie raz na tydzień - i tu nie powinno być żadnych wyjątków.

Masz już jednego admina, ale i tak pchasz się jeszcze tu.. 

Wbiłeś na serwerze ponad 25h tylko po to, żeby były wymagania..

Tak wgl. na tym bf, już chyba za dużo tych adminów.

Na nie 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak
amxx
mikrofon
wiek
steam

miał już admina.

Co prawda na BF2 jest tyle adminów,że szkoda gadać,ale jeśli będzie aktywny to się przyda pomoc.

PS.

czytajcie podanie do końca,napisał,że rybak pozwolił mu złożyć 2 raz podanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medyk jedna skarga na cb związana z kulturą albo z zbyt wygórowanym banem i wylatujesz. I jeśli będziesz mało siedział na Bf-ie tez wylecisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty pisz na Pw/GG

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności