Skocz do zawartości

Podanie by [PaPkU]


PaPkUu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: PaPkU.


2. Imię: Damian.


3. Wiek: 19.


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Bardzo dobre.


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak.


6. Składka (Tak/Nie): Tak.


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.64:27015/top_players/?query=PaPkU&Search=Search


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem Damian, mam 19 lat, pochodzę z woj. Mazowieckiego, jestem na classicu już dobre 2 lata, składam podanie tylko i wyłącznie dlatego że administracja na 350lv robi sobie jaja ze swoich obowiązków. Można im zgłaszać wszystko na u@ po 10x, a oni i tak będą grać dalej. Chce pomóc Rybci ogarnąć. Godziny są minimalne, ale doświadczenie i aktywność się chyba bardziej liczą. Jedna wiadomość na gg/steam, i jestem na serwie.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:0:5179518   0 01:45   36    0


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 2 do 4h. Wiadome że mam jeszcze inne obowiązki związane z classiciem.


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Codziennie, nie ma u mnie dni roboczych. Zawsze znajduje czas na grę.


12. Staż w grze counter strike 1.6 Dobrych parę lat. 


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak.


 


 


 


@@ To co że mam tyle rang? Nie składam podania dlatego że chce "następną rangę" tylko dlatego że jest syf na serwerze. Gram tutaj, na DD2 i na 45k, narzeka ktoś na moją aktywność na którymś serwie? Będzie lepsza administracja na 350, to proste że zrezygnuje, na razie jest jak jest, dlatego składam podanie.


 


Kolego Mrr4 czy stwor, nie wiem. Złożyłem podanie bo Rybak chce żebym mu pomógł. Twoja wypowiedź jest dla mnie i tak obojętna, bo nie robię tego dla siebie tylko dla serwera.


 


 


Naxx. Po pierwsze, to grzeczniej do kobiet. Po drugie, tak jak napisałem koledze wyżej, chyba że mam Ci napisać drukowanymi żebyś zrozumiał.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz na plus ale mimo wszystko jestem na nie. Dlaczego ? Otóż dlatego że masz robotę w UBT i dotego masz adma już na 2 innych serwach w dodatku jesteś opiekunem jednego. Co za dużo to niezdrowo. Na admina 350 proponuję kogoś kto ma mniej obowiązków od cb i ma dobrą aktywność :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tak :

Pomimo ,że nie grasz jeszcze 20h na serwerze jesteś ogarnięty ,

Masz mikro ,

odpowiedni wiek,

no i znasz się na tej robocie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy się w tych podaniach wypowiadają, tylko żeby posty nabić. Ja osobiście nie gram na 350, wchodzę raz na 2 dni, po 10 min, ale znam Damiana z 45k. Jest aktywny, ogarnia, a do tego jest adminem jeszcze na ODD2 i tam również, nie ma z nim problemów. Nie wiem o co wam chodzi, nie będzie grał to mu admin zostanie odebrany, choć nie sądzę, żeby tak było. Opiekuje się 45k, dobrze ogarnia amxx, nie ma na niego skarg. Jedynym minusem jest ten czas na serwerze, ale przecież to można nadrobić, a z tego co wiem na 350 brakuje adminów. Wiek, na admina jest jak najbardziej odpowiedni. Pełni też funkcję UB Team i widzę,  że nie ma z tym większych problemów. Myślę, że można przyjąć Damiana, przynajmniej na okres próbny. Ode mnie masz TAK :> 

 

@@EDIT

 

Senrox, gdybym ja miała Ci wytykać wypowiedzi, to też by się trochę tego nazbierało ....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, a dlaczego?

Bardzo mała aktywność na serwie i jak to już kolega napisał co za dużo to nie zdrowo.

Najpierw ogarnij te serwery na, których masz admina, a nie składasz na następnym podanie.

Jak ludzie demek nie będą musieli nagrywać i ogarniesz te serwery to będę na tak, ale póki co jestem na nie.

 

  1. Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna - punkt 5.

Jeszcze powinieneś dostać warna.

 

/Edit. Na UB musiałem czekać prawie 1 dzień, więc po co składasz podanie na następnym serwie jak nie potrafisz ogarnąć tego co masz do zrobienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nessia skoro nie grasz no to po co się wypowiadasz? 

A co do ciebie papek, no to masz już trochę obowiązków + do tego dochodzi twoja praca

Dlatego jestem neutralny w stosunku do podania, z przewagą na tak

Co za dużo to nie zdrowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności