Skocz do zawartości

Podanie Karisek


Karisek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Karisek

2. Imię: Karol

3. Wiek: 25

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK

6. Składka (Tak/Nie): Nie (ale zawsze można posłać smska w przypadku pozytywnego rozpatrzenia podanka ;) )

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Karisek/193.33.177.166:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: W sumie to nie lubie pisać o sobie, więc może od razu przejdę do "czemu akurat Ty" :P hmm najbardziej irytująca sytuacja na serwie jest wtedy, kiedy nie ma żadnego admina, gdyż wtedy na 15 ZM tylko 3-4 wykonuje cele... generalnie wielu graczy wykorzystuje fakt, że nie ma admina i nieprzestrzegają regulaminu, stawiając za dużo LMów, skanując itd. dlatego kolejny admin przydałby się na serwerze. Myśle że nadaję się na admina, ponieważ gram już tutaj dosyć długo i doskonale znam regulamin, no i nie mało czasu spędzam na serwerze :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4-6h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze: raczej po południu; weekendy: od rana mogę być dostępny

12. Staż w grze counter strike 1.6: ok. 8 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Nie, ale gdzieś trzeba zdobyć doświadczenie :)

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak :)

-Swój chłop

-Podrywa mnie! xDD

A tak poważnie to :

-Ogarnięty

-Nie pamiętam żebym go za cokolwiek banował

-Zna dobrze regulamin

-Wymagania Spełnione
-Na zm brakuje adminów, nie ma Fifixo i Dawcio.

 

I na pewno szybko ogarnie Admina :) ja w tym mu pomogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zangetsu

Jestem na tak , dlaczego? Bo ogarnia grę nie złapałem go żeby złamał kiedykolwiek regulamin , swój chłop idzie się z nim dogadać , nie wdaję się w dyskusję ani w kłótnie , jako zombie nie kampi zazwyczaj jest za mną w kampie xD , jest lubianym na serwie >.> :D . Możecie się zdać na moje zdanie bo ja z was gram najwięcej x] czasami nawet po 10h + dziennie :D (tak jestem no-lifem) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności