Skocz do zawartości

Ban hahaha


paladyn

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Paladyn 80 lvl

2.Nick admina/gracza który zawinił:  $> OLA <$
3.Admin/Gracz : $> OLA <$
4.Data i godzina: ok 23:30
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php
6.Opis sytuacji: Dostałem właśnie bana - haha.
Nie zależy mi w ogóle na graniu na tej sieci, natknąłem się na nią przeglądając serwery bf2 na wiaderku. Ten wydawał mi się przystępny, więc od razu na niego wszedłem - była akurat mapa fy_snow3, po ok. 4-5 rundach dosatłem bana od admina $> OLA <$.
Nie piszę tego wątku, żeby dostać UB.
Przed dostaniem bana moje staty wynosiły ok 14-1. Ogólnie gra dobrze mi szła... nie, ja kompletnie niszczyłem przeciwną drużynę.
Cheatów nie używałem ani nie używam (właściwie nigdy) ale ban i tak się posypał. Chciałbym także nadmienić, że wspomiana(y) $> OLA <$  był(a) w przeciwnej drużynie.
Nie wiem jak to tu jest, ale wydaje się, że adminem może zostać tutaj największy n00b, a jeżeli $> OLA <$ jest jednym z tych "lepszych" adminów to ja się nawet cieszę, że dostałem bana i prawdopodobnie więcej tu nie wrócę.
Pozostaje tylko kwestia $> OLA <$, mam nadzieję, że coś zostanie poczynione i do zostania adminem zostanie dodany "próg skilla" lub coś w podobie.
 
PS: Niektórzy gracze grali gorzej niż boty na easy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając To Coś nie wiem czy mam się śmiać czy płakać naprawdę.To jest skarga nie wiem prośba o ub cokolwiek ? "3.Admin/Gracz : $> OLA <$" może powiedz jeszcze że dostałeś bana za darmo co? na pewno były jakieś ssy czy cokolwiek jak dla mnie jest temat do zamknięcia;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kostek#1 kiedy dales ss'y z banem "wh+aimbot"!? Naucz sie czytać ze zrozumieniem. To jest w dziale "skarga" i jest nawet zastosowany odpowiedni wzór! I dla uswiadomienia jest to skarga... mam nadzieje ze wystarczajaco Cie oswiecilem

Z ciekawosci sciagnalem z hltv demko z mapki i moim skromnym zdaniem kolegal gral na 95% czysto, choc moge sie mylic ale szczerze watpie. Joint dostal po wyjsciu zza muru headshota i krzyczy do oli na sayu ze paladyn aim. 20s pozniej gracz zostaje zbanowany. Zart!? od kiedy na krzyki graczy admin wystrzeliwuje z banem!? Nie mow mi Ola ze patrzylas na niego ciagle bo Ty bylas zainteresowana daniem kicka kolesiowi za kampienie na respie na fy_snow3! lub spamem na say@ Zarty sobie robisz!? w 38s dostac kicka za to ze sobie stal na okienku... Jaki cel jest na tej mapie powiedz mi!? Dla przykladu ja kampilem na nozu 1:52  na respie i jakos kicka nie dostalem. Ogarnij sie dziewczyno! przez glupie kicki ludzie zaczna nam uciekac z serwera...

Najlepiej jak soot wypowie sie w tej sprawie lub H@

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie temat do zamknięcia. Typek tylko teraz udowodnił że miał cheaty? bo jeżeli by ich nie miał to by od razu wstawił ssy . A tutaj koleś próbuje chyba tylko ośmieszyć oraz obrazić ole. Każdy admin ma prawo dać bana aby wstawił ss-y. Jeżeli ktoś gra podejrzanie albo wcześniej lamił a teraz nagle jest pro to jest o podejrzane i trzeba wykluczyć podejrzenie ;) Więc temat lock ;)( chyba dobrze napisałem po angielsku zamknięty ?) XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiperek ty jesteś taki głupi czy udajesz ? Przecież dostał bana z powodem " WH+AIM" więc gdzie tu ss'y ma wstawić ? Admin musi dać demko z tej mapy z rozpiską ma na to 24h lub będzie UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tego nie zauważyłem ;P Nie musisz od razu mówić że jestem głupi ! :P to i tak nie zmienia faktu że koleś ma mieć ub ? przecież napisał skargę a nie prośbę o ub ? co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) "mam nadzieję, że coś zostanie poczynione i do zostania adminem zostanie dodany "próg skilla" lub coś w podobie."

 

2) "PS: Niektórzy gracze grali gorzej niż boty na easy."

Pozwoliłem sobie wyciągnąć kilka słówek do których mam zamiar się odnieść, wiec tak...
... Co Twoim zdaniem ma znaczyć "próg skilla" ? To ma znaczyć, że kiedy ja chcę zostać adminem muszę grać jak mistrz ? Czy muszę być wzorowym graczem pod względem zachowania i dobrego oka pod czity ? Zastanów się człowieku co piszesz choć wcześnie to napisałem bo jest punkt numer DWA .

Co do drugiego punku, po co te PS ? Pochwalić się chciałeś jaki to nie jesteś dobry ? Każdy ma prawo grać na serwerze i strzelać jak tylko umie, jeżeli boty na easy sprawiają Ci większy problem niż ludzie na serwerze TO IDŹ NA BOTY ! -_-. Ciśnie się wiele obelg na to co wypisujesz, śmiech i już jak to wyżej napisał Kostek.

No to teraz do skargi najogólniej, każdy admin ma prawo robić Ci tyle ss-ów ile ma ochotę no chyba, że robi to tylko po to, żebyś wyszedł na jakiś moment a nie dlatego, że Cię podejrzewa, ewidentnie była to druga sytuacja w której dostajesz bana za "czity" których używałeś bądź nie. Poczekamy na admina, pokaże nam demko rozpiszę i zobaczymy, to wyżej odniesionych punktów, radzę Ci zmienić nick, bo ja będę uważać Cię za zero po Twojej żałosnej wypowiedzi :). 3maj się .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@James0v

Zastanów się o czym ty piszesz. Ni chodzi mi o to żeby każdy admin  grał jak pro, lecz żeby nie był nim byle niedzielny gracz, którego cechy można było dostrzec w adminie $> OLA <$ tamtej gry.

Nie był to 1 raz kiedy się spotkałem z tego typu zachowaniem "Ma takie staty i strzela same banie, wiec pewnie cheater!!" A ponieważ admin był w przeciwnej drużynie wyraźnie było widać, że ma mnie dość i albo był tak głupi, żeby uważać, że mam cheaty albo wyrzucił mnie z premedytacją.

 

A co do graczy - nie było sztuką zabić przeciwników, którzy wydawali się grać z wyłączoną osią myszki i nie umieć się obracać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym mam się zastanawiać, zobacz co napisałeś dziecko drogie... 
"do zostania adminem zostanie dodany "próg skilla" lub coś w podobie."
Powtarzam po raz kolejny, ten cytat oznacza  to, że wymagasz od admina by grał świetnie (TAK TO JEST NAPISANE) więc czego kłapiesz tymi zębami do mnie, teraz chodzi Ci o coś zupełnie innego, więc edytuj swoją skargę i napisz wszystko ładnie i na spokojnie, może wtedy dotrą do nas te myśli, które chcesz nam przekazać. I uwierz, jeżeli ludzie wstawili się za nią, by była adminem musieli zastosować się do wzoru i podać 1 argument, więc sobie na to zasłużyła. Byłeś odpalony albo jednorazowy błąd... Czekaj i przestań już się kompromitować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paladyn. Powiedz mi czy Ty taki masz brak inteligencji ? Ola została wybrana z wielu tak ? Jeżeli kilkunastu graczy dało szanse jej to chyba potrafi odróżnić cheat od skila ;p a Ty dalej brniesz w to i dalej próbujesz obrazić admine ole gdzie normalnie juz byś załapał za takie coś bana. Po co Tyle razy piszesz ola nie wystarczy raz napisać ? A te ps Twoje pokazuje ze slaby Jestes ze tak sie górujesz. Czym pies głośniej szczeka tym ten pies jest słabszy od reszty ;) chyba proste co nie ?;) pokarze ola denko to zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Pozwlilam sobie u kolegi nagrac fimik z wlaczanym wh (ściągnięte na potrzeby filmiku), po to, aby udowodnic, ze pan paladyn gral na czitach.

 

( https://www.youtube.com/watch?v=x_joAMTzTE0&feature=youtu.be )

ZALECANE OGLADANIE NA DUZYM EKRANIE)

 

 

 

 

 

 

po 1. miedzy 1:38 - 1:43  ewidentnie widac, ze paladyn widzi swojego przeciwnika przez ścianę i swobodnie do niego dazy, celownik co do milimetra jest w pewnym momencie na graczu, mimo ze jest ściana. Niemozliwe jest, aby przez murek mogl aż tak dokladnie 'przypadkowo' zobaczyc, jak przeciwnik w rogu jest, wiec dzieki 1 filmikowi widac, jak to gral "czysto" .... -,-

 

po 2. miedzy 2:15 - 2:22 takze widac podobna sytacje co opisana wyzej, na hltv ( http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1408022322-fy_snow3-1407014520-1407016080.zip) ; można swobodnie obejrzeć, a jak nie to jutro wrzucę kolejny.

 

Nie wierze w cuda, ale jesli gra pana paladyna byla cudem i "szczesciem" to chętnie zaczne wierzyc w wrozki, przypadki, a nawet "bardzo precyzyjne" szczęście.

 

Po 3,  P-ce nie gralam w przeciwnej druzynie, tylko siedzialam na spekcie . Widac jak ogladales hltv i widziales jak to ja "gralam" . Przestan robic mi kolo dupki, bo tylko o to Ci chodzi, aby podwinęła mi się noga. Pozwolę sobie zacytować pewien zeslangowany cytat:

"- Byłem tam i wszystko widziałem!
- A w dup** byłeś i gów** widziałeś!"

Przestań w końcu patrzeć nam adminom na ręce, gdy sam nic nie robisz. Patrz na swoja gre i swoje adminowanie. amen.

 

JESLI bedzie trzeba wiecej dowodow, to wstawie, ale poki co wg mnie mial wh i nie byl taki czysty jak o sobie pisze i spamuje.

 

po 4, pan PALADYN powinien dostac warna za spam, a nie "edycje" - pozdro.

 

PRZEPRASZAM, ZE W TAKIEJ FORMIE UDOSTĘPNIAM FILMIK (YOUTUBE), ALE JESTEM TYLKO DZIEWCZYNĄ I NIE UMIEM INACZEJ POWRZUCAC, NA MOIM LAPKU NIE MOGĘ OGLADAC FILMOW Z HLTV WIEC MUSZE PROSIC O TO KOGOS INNEGO.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowód idiotyczny.

Z jednym muszę ci przyznać rację, niestety myliłem się - byłaś na spekcie, koncepcja ta nasuneła mi się przy niemal idealnie zsynchronizowanemu pojawieniu się tekstu adma (na srodku ekranu) z zachowaniem gracza którego wziąłem za niego (adma).

A co do dowodu - to nie była moja 1 gra na fy_snow, żeby nie wiedzieć gdzie mogą być przeciwnicy. A co do reszty mojej gry - Czy was to dziwi, że gracz utrzymuje celownik na wysokości głowy lub/i może mieć słuchawki?

Rozumiem, że na tym serwerz długo by nie pograli tacy ludzie jak np: doswiadczeni kolesie z DM ONLYHS, bądz jakaś poważna ekipa z esla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paladyn rozumiem oburzenie ale ochłoń admin ma prawo dac ci bana jak widzi coś podejrzanego chociaż w tym przypadku nic nie ma oglądnąłem demko i żadnych odznak wh  ani aima, nie wiem co Ola widziała ale jak na ten czas to przepraszam cię za nią. Co do Oli to dostaje ostrzeżenie za to co zrobiła. Paladyn napisz prośbę o UB  i po sprawię. 

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności