Skocz do zawartości

Drodzy gracze.


Mazowiecki Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak to jest,że krytykujecie i to boleśnie moją pracę jako pracę admina?

Siedzę na tym serwerze praktycznie cały dzień i robię co tylko mogę byście mogli pograć spokojnie bez cziterów,dzieci neo i napinaczy.

Przejdźmy do sedna sprawy.

-Celowe uprzykrzanie gry poprzez mikrofon lub nagadywanie sobie przez czat.

- Pretensje o doglądanie spraw serwera z bezwzględną surowością.
 

-Obraza

W pewnym momencie doszło do kłótni,więc postanowiłem dać obu graczom nauczkę którzy się wyzywali.
Dostali tylko kicka.
Mianowicie byli to "The Torture Never Stops" i "Bradson"

I zaczęła się burza: Poszły teksty: Admin jakiś nieogarnięty,buu,kto  mu dał admina.

Czy ja jestem przedszkolanka by rozstrzygać kto zaczął?

Patrzę wyzwiska jednego i drugiego. cyt. "Ty pizdo","Frajerze" to jednego i drugiego wyrzucam.

Atmosfera na serwerze jest naprawdę niemiła.

Do tego dołączył KonioR mówiąc " o jej co ten admin wyrabia,nieogar"

Do innych graczy:

Nie dość że kampią na respie  TT po upływie wyznaczonego czasu to jeszcze pretensja dlaczego slapuję (No admin też człowiek,banował nie będę)

I mówię tu nie o wszystkich graczach ( Ci ogarnięci są ekstra serdecznie pozdrawiam)
Ale niestety połowa serwera to banda rozwydrzonych dzieci z pretensjami.

Jest specjalny dział skargi http://forum.cs-classic.pl/forum/284-dd2skargi/ do którego odsyłam.


Nie potrafię tego zrozumieć co tu się wyprawia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku - jeżeli oni tak sądzą to mają nierówno pod sufitem.

Ja natomiast sądzę , że niepowinieneś się nimi przejmować , bo to nic Tobie nie da. Powinni być wdzięczni , że Ty jesteś zaangażowany w życie serwera , co prawda siedzisz tyle ile tylko możesz i to w Tobie zawdzięczam.

 

A może tak z innej beczki? - postawcie się w sytuacji Marcina , jak on się teraz czuje . Naciskacie , krytukjecie - jeżeli macie jakieś "ale.." to piszcie śmiało skargę na niego . Obniżacie swój poziom , a co do Marcina mimo , że ma troche mikro zjeb***e to i tak go lubię za to kim na prawdę jest.

 

Marcinku - NIE PRZEJMUJ SIĘ NIMI ! GRAJ , BANUJ I SPĘDZAJ MIŁO CZAS NA SERWERZE czego Ci życzę z całego serca.

 

Ci co go hejtują - CIEKAWY JESTEM STRASZNIE JAKBYŚCIE POSIADALI FUNKCJE ADMINISTRATORA NA SERWERZE TO CZY WASZA PRACA BYŁA BY LEPSZA - czekam z niecierpliwością na wasze wypowiedzi .

 

MACIE JAKIEŚ HEJTY DO MARCINA? MACIE RÓWNIEŻ I DO MNIE.

 

Pozdrawiam ,

Hank

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, mowilem Ci, ze nie ma czym sie przejmowac.

Wiekszosc graczy, to jeszcze niedojrzali mlodzi ludzie, ktorzy nie potrafia myslec racjonalnie. De facto atmosfera na serwerze ostatnio szwankuje m.in przez takich graczy jak Grucha, ktory wszystkich prowokuje (prawdopodobnie bieda umyslowa)

Proponuje wprowadzic surowsze kary za prowokacje, wulgarne zachowanie. Moze wtedy czegos sie naucza gdy odpoczna kilka dni, a jak jeden z drugim taki madry, to zapraszam do skladania podan, bo adminowanie w pojedynke gdy nie ma innych, to jednak trudny orzech do zgryzienia.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie nie tylko gracze obrazaja bo spotaklem sie ze admin obraza wedlug mnie admin mysli ze jak ma admina to moze wszystko i jest panem serwa i tez dlatego przestalem grac na waszym serwie niestety :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRADSONEM sie nie przejmoj dzis wywachalem od niego zgnilizne ktora niosla sie po mapie ODD2 , wiedzialem ze ma cos az zlapalem go za nos i okazalo sie ze nie dosc ze gra na wh to i na aktywnym wiec jak go bedziecie widzieli na serwie to odrazu kicki i tak dalej , a co do reszty tez juz to przerabialem teraz dobrze wiem kto kim jest , skoro przemawiamy pewne tematy to moze dolacze tu swoj koeljny zeby nie nabijac postow jak to nie ktorzi pisza , a wiec mianowicie nie rozumiem dlaczego reszta adminow czeka czeka czeka jak cos napisze ze ktos cos cos tam cos tam to albo odpowiadaja mi banuj albo podobne teksty zamiast ruszyc dupska i zrobic co do was nalezy jak patrze jak olewacie pewne sprawy to mam ochote " jebnac drzwiami " i wyjsc , ale co wy byscie bezemnie zrobili ? tylu co ja chitow itp zlapalem to wy razem chyba tyle nie nazbieraliscie , a wiec proponuje po raz kolejny zebyscie nie czekali az ja wykonam ruch jasne ? co do nowych to rozumiem ze sie ucza ale to nie  "Pan Tadeusz " ze nie wiadomo ile trzeba czekac az zaczna dzialac nie wiem moze ja tak szybko sie ucze ze w kilka dni juz na pamiec jechalem z tematem na ODD2 az sie dziwili ze taki surowy i wszystkich banuje , a co do wypowiedzi Katarzyny " jak Ci nie pasuje , to rezugnuj " bo wmowil sobie ze placze , ale kurwa z tego co wiem to najmniej robisz cos w tym celu , mowia ze wchodzisz i grasz zamiast "dzialac" ja juz skladalem rezygnacje , pozegnalem sie ale widocznie uznali to jako zart chociaz cos mi sie wydaje ze tam nie napisalem nic smiesznego widocznie cos w tym bylo ze nie odebrano mi rangi i tak dalej , ja wiem co to znaczylo i ze mnie doceniaja i nie chca zebym odszedl ja to bardzo szanuje -_- to bardzo wporzadku gosc wie co z czym sie je , a wiec moi drodzy koledzy DO ROBOTY !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że admini czekają aż ktoś ruszy "du*ę", będę obserwował teraz każdego. Mam nadzieje że się poprawicie( nie mówie tutaj do każdego ), jeżeli nie.. będę bardziej konsekwentny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy, poczekaj klaszczę Ci w monitor, pochwaliłeś się i fajnie masz... Musisz być wspaniałym adminem.
Do rzeczy, nie zgadam się z tym, że admini czekają aż ktoś zacznie działać. Gram ok. 2/3h dziennie i widzę pracę adminów, jedyny ich błąd to pisanie sobie z ludźmi na y@@ ...
Marcin ja nie wiem w ogóle do kogo Ty się odnosisz jak ludzie którzy oceniają waszą pracę nie mają pojęcia, że forum istnieje. Myślę, że jesteś na tyle dorosły, że to powinieneś wiedzieć - Nie każdemu można dogodzić, olej i tyle no co mamy Ci napisać ? Zaraz im wpierdolimy ?
Tyle na ten temat, zbytnio nie ma tu nad czym płakać, bo każdy admin ma swoich fanów komentatorów od oceniania, wiem co mówię. Adios.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy, poczekaj klaszczę Ci w monitor, pochwaliłeś się i fajnie masz... Musisz być wspaniałym adminem.

Do rzeczy, nie zgadam się z tym, że admini czekają aż ktoś zacznie działać. Gram ok. 2/3h dziennie i widzę pracę adminów, jedyny ich błąd to pisanie sobie z ludźmi na y@@ ...

Marcin ja nie wiem w ogóle do kogo Ty się odnosisz jak ludzie którzy oceniają waszą pracę nie mają pojęcia, że forum istnieje. Myślę, że jesteś na tyle dorosły, że to powinieneś wiedzieć - Nie każdemu można dogodzić, olej i tyle no co mamy Ci napisać ? Zaraz im wpierdolimy ?

Tyle na ten temat, zbytnio nie ma tu nad czym płakać, bo każdy admin ma swoich fanów komentatorów od oceniania, wiem co mówię. Adios.

Gdybyś przeczytał uważnie moją wypowiedź,nie znalazłbyś nigdzie wzmianki,że szukam wsparcia od adminów.

Zadałem pytanie odnośnie krytyki w moją stronę.

Pisanie sobie z ludźmi na y@@? "Czity u@?,cele?,Zapraszamy do zakupu Vipa?,Resp TT max 30sec?" Czy to dla Ciebie jest jakiś prywatny czat? Dla mnie nie.

Staram się przesiadywać na tym serwerze jak najdłużej i robić co do mnie należy. Przed sobą mam regulamin,co za co ile banować(bo jestem nowy i wszystkiego nie spamiętam) i to "robię"!

Przeczytałem sobie również w poście Karola -_- "Najpierw sprawy serwera,później gra i przyjemności" Dlatego nie raz nie dwa,zazdroszczę niektórym adminom jak sobie grają a ja siedzę na Spectate z 45 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin chciałbym Cię z góry przeprosić za moje zachowanie tamtego dnia oraz osoby z którymi się kłóciłem / wyzywałem , moze mi wybaczycie ze względu na to ,że ... no nie oszukujmy się alkohol mnie sponiewierał ... Przepraszam wszystkich jeszcze raz za tamto moje zachowanie .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazowiecki dzieci jakieś się skarżą .Dla mnie Jesteś najlepszym adminem na serwie ;D. Zawsze ogarnięty jest serwer jak TY jesteś:DMarcin na prezydenta :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Nie przejmuj się, sam wiesz że robisz kawał roboty, a bez Ciebie (was) serwer by upadł od cheatów. Dlatego zachowanie takich ludzi odkładaj na bok, a skargami się nie przejmuj. Zawsze znajdzie się taka osoba, która napisze skargę za głupiego kicka. Powodzonka, i bez stresowo.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności