Skocz do zawartości

ssy


NIE TA LIGA`

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:N@ SPONT@NIE*

Link do SSów:http://speedy.sh/kfWTr/Desktop.rar
Wycinek z konsoli(bez IP)*

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 
==== Zbanowany nick : N@ SPONT@NIE* 
==== Zbanowane IP :
==== Admin : Pitersonner 
==== Powod Bana : Wstaw screeny na cs-classic.pl 
==== Wygasa : Nigdy ( od 08/09/2014 - 23 : 00 : 

Serwer:Cs-classic.pl
Link do bana:http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=66598

 

     to tylko skill pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to zebys miał ciagle dwa razy na 5 czy 6 prosbach o uB te same ciagle fotki powtarazajace sie kilkakrotnie. 

 

Co lepsze z mojej konsoli wynika ze w takiej kolejnosci byly robione ss'y:

 

Niech ktos sprawdzi w logach w jakis sec mial robione ss'y dokladnie.

 
Gm# Screenshot taken on player N@ SPONT@NIE* by admin Pitersonner (Date: 08/09/2014 - 22:59:51)
Gm# Screenshot taken on player N@ SPONT@NIE* by admin Pitersonner (Date: 08/09/2014 - 22:59:52)
Gm# Screenshot taken on player N@ SPONT@NIE* by admin Pitersonner (Date: 08/09/2014 - 22:59:53)
Gm# Screenshot taken on player N@ SPONT@NIE* by admin Pitersonner (Date: 08/09/2014 - 22:59:54)
N@ SPONT@NIE* opuscil gre
Gm# Screenshot taken on player N@ SPONT@NIE* by admin Pitersonner (Date: 08/09/2014 - 22:59:55)
 
 
 
 
Takie cos mam w konsoli. 
 
 
 
 
A z wczorajszego bana mam takie cos.
 
 
 
Gm# Screenshot taken on player P@RTY GIG@NT* by admin Rocio Donnelly (Date:08/06/2014 - 22:49:01)
Gm# Screenshot taken on player P@RTY GIG@NT* by admin Rocio Donnelly (Date:08/06/2014 - 22:49:02)
Gm# Screenshot taken on player P@RTY GIG@NT* by admin Rocio Donnelly (Date: 08/06/2014 - 22:49:03)
P@RTY GIG@NT* opuscil gre
[VIP] Chcesz dowiedziec sie co posiada vip ? Napisz na say'u /vip
Gm# Screenshot taken on player P@RTY GIG@NT* by admin Rocio Donnelly (Date: 08/06/2014 - 22:49:04)
Gm# Screenshot taken on player P@RTY GIG@NT* by admin Rocio Donnelly (Date:08/06/2014  - 22:49:05)
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz próbowałem format , reinstal csa i ni chuya nie pomaga.Za każdym razem są te same podwójne ssy.

 

A co do tych ssow to nie mogłem opuścić gry bo bym ich nie miał , a miałem i wstawiłem wiec ;<

 

Tak już mam z jakiegoś powodu

 

 

 

POwtarzam ze cały czas mi sie bugują.A po pierwsze to pooglądaj a potem mów ze gram na wh  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ,

http://cs-reload.pl/ssy-t18175/ - ta sama sytuacja. Również nie wrzuciłeś screenów na Byd*** . Poczekajmy na wypowiedź kogoś z rangi ubteam.

 

Również z ciekawości szukałem takiego problemu jaki Ty masz. Niestety , ale niedoszukałem się . Dziwna jest ta historia , że tylko Ty masz ten sam problem. No nic, jak dla mnie latasz odpalony na wh .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymbarkowy wstaw tutaj demko z hltv z tego dnia i godziny co były robione ss-y. Oglądnę sobie dokładnie. Co do lagów przy robieniu ss-ow to jest dużo taki przypadków a wina jest albo po stronie kompa albo dostawcy internetu ale nie mowie ze nie mogą być kopiowane dlatego potrzebuję demko.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będziesz taki natrętny to sobie jeszcze poczekasz. UbTeam ma swoje życie prywatne i trzeba ich szanować i mieć do nich szacunek.

 

Co do demka to nie jest takie hop siup - trzeba obejrzeć sekundę po sekundzie , zapisywać wszystkie Twoje akcje , oraz zaobserwować dlaczego masz takie same ss'y.

Nie wypowiadaj się tutaj , na pewno ktoś się tutaj wypowie z rangi ubTeam.

 

Pozdrawiam,

Haze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności