Skocz do zawartości

Modyfikacja ( Ninja ~ Nóż ) + inne


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak już wiecie ninja posiada oryginalny nóż . Co wy na to aby wprowadzić jakąś miłą modyfikacje na nóż?

Próbka :

5346d2785daee.jpg

 

Mam też jeszcze jedną propozycje. Aby na początku rundy przez 5 - 8 sekund każdy z naszego teamu był przezroczysty i moglibyśmy przez niego przechodzić ( nie pamiętam jak ten plugin się nazywał ). Ułatwiło by to naszą rozgrywkę ( na pewno teraz jak full serwer i każdy blokuje na respie ) 

 

 

Można by też poprawić amxmod a dokładnie KICK. Dodać powody a nie '' Admin wykopał gracza xx'' Gdy klikniemy Wyrzuć gracza >> Player >> Ujrzymy listę . Na przykład 

1 - AFK

2 - Ping

3- Kultura 

4 - Cele

ITD ITD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.

Wtedy byśmy unikli banowania graczy za kulture i blokowanie... BO jak ktoś kogoś z bokuje to zaczyna się wyzywanie itd no sami wiecie :D

A co do tego noż można by wgrać nóż samurajski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad tym żeby zrobić model kosy z napisem "cs-classic" albo "csc". Myślę że to by mogło wypalić :P

Bardzo dobry pomysł jest. Dziś w nocy może nad tym popracuje i postaram się jak najszybciej wysłać próbkę.

Trochę się znam na tym więc się postaram !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze jedną propozycje. Aby dodać nową muzykę po zakończeniu rundy. Bo ta to naprawdę już jest nudna.

 

 

# DiabloMod ~ Propozycje :

 

1 ~ Dodać nowy nóż dla ninji ( popracuje nad projektem z nazwą Cs - Classic ).

2 ~ Wgrać nową muzykę.

3 ~ I z amx napisze zaraz do opiekuna

4 ~ Nowe mapy też by się przydały

5 ~ Dodanie dla administratorów pluginu amx_niewidka ( Invisible Spectator PL) - http://amxx.pl/topic/2410-invisible-spectator-ver-pl/

6 ~ Moja propozycja aby ninja była widoczna dla swego Teamu

7 ~ Usunąć całą rozgrzewkę i dać pierwszą rundę all na noże. ( Do tego jakaś miła muzyczka ) Dlaczego? Bo na tych rozgrzewkach nie powinien lecieć exp. [ knifemod.amx  ]

8 ~ Wgrać plugin Show_admins_vl.amxx. Pokazuje pod radarem ile jest aktywnych adminów.

9 ~ Zwiększyć sloty 

10 ~ Od razu jak się zwiększą sloty można dać '' rezerwacje slotu '' - po zakupie w sklepie.

11 ~ Po resecie poziomów zwiększyć na jakiś czas exp

12 ~ Dodanie pluginu - Wyślij pw do gracza. ~ http://amxx.pl/topic/121548-prywatna-wiadomość-łatwy-wysyłanie-wiadomości-do-kilku-graczy/

13 ~ Moim zdaniem ''Korzenie '' rzucane za długo trzymają. 

14 ~ Serwer sam nas informuje o czasie i nextmapie. '' wycinek z konsoli '' Pozostaly czas: 6:50 min. Nastepna mapa: de_lidl. Więc można usunąć plugin który informuje nas kiedy koniec mapy. Zawsze można wpisać timeleft. Przez takie pluginy tylko spam na czacie.

15 ~ Odliczanie do wybuchu C4 ( od 10 sec )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 ~ Wgrać plugin Show_admins_vl.amxx. Pokazuje pod radarem ile jest aktywnych adminów.

odpada. Wbije odpał i zaraz wyjdzie a tak to chociaż bana dostanie i może się nauczy żeby grać czysto :x

 

 

9 ~ Zwiększyć sloty 

Był już mowa o tym. Sloty nie zostaną dodane :x

 

 

10 ~ Od razu jak się zwiększą sloty można dać '' rezerwacje slotu '' - po zakupie w sklepie.

Przydałoby się bo czasem ciężko na serwa wbić :)

 

Zaraz nas Lato zgasi że dział nie ten :D

Edytowane przez .:Arioch:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze jedną propozycje. Aby dodać nową muzykę po zakończeniu rundy. Bo ta to naprawdę już jest nudna.

 

 

# DiabloMod ~ Propozycje :

 

1 ~ Dodać nowy nóż dla ninji ( popracuje nad projektem z nazwą Cs - Classic ).

2 ~ Wgrać nową muzykę.

3 ~ I z amx napisze zaraz do opiekuna

4 ~ Nowe mapy też by się przydały

5 ~ Dodanie dla administratorów pluginu amx_niewidka ( Invisible Spectator PL) - http://amxx.pl/topic/2410-invisible-spectator-ver-pl/

6 ~ Moja propozycja aby ninja była widoczna dla swego Teamu

7 ~ Usunąć całą rozgrzewkę i dać pierwszą rundę all na noże. ( Do tego jakaś miła muzyczka ) Dlaczego? Bo na tych rozgrzewkach nie powinien lecieć exp. [ knifemod.amx  ]

8 ~ Wgrać plugin Show_admins_vl.amxx. Pokazuje pod radarem ile jest aktywnych adminów.

9 ~ Zwiększyć sloty 

10 ~ Od razu jak się zwiększą sloty można dać '' rezerwacje slotu '' - po zakupie w sklepie.

11 ~ Po resecie poziomów zwiększyć na jakiś czas exp

12 ~ Dodanie pluginu - Wyślij pw do gracza. ~ http://amxx.pl/topic/121548-prywatna-wiadomość-łatwy-wysyłanie-wiadomości-do-kilku-graczy/

13 ~ Moim zdaniem ''Korzenie '' rzucane za długo trzymają. 

14 ~ Serwer sam nas informuje o czasie i nextmapie. '' wycinek z konsoli '' Pozostaly czas: 6:50 min. Nastepna mapa: de_lidl. Więc można usunąć plugin który informuje nas kiedy koniec mapy. Zawsze można wpisać timeleft. Przez takie pluginy tylko8 spam na czacie.

2. Dajcie paczkę z rsami, to wgram.

3. Co do kicków z powodami nie zalezy ode mnie.

4. Będą na nowej modyfikjacji  ~ ok. 15

5. Na razie nie dodamy

6. Nie, była o tym mowa

7. Nie

8. Nie, byla mowa o tym.

9. Była o tym mowa, na nowej modyfikacji mozliwe ze bedzie ich wiecej.

10.  -

11. Nie

12. Na razie nie

13. Zmniejszę czas trzymania.

14. Dla mnie bez sens, zostaje na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego chcecie zmniejszyć czas trzymania korzeni Duriela. Ta klasa jeszcze poza wybuchami nie ma nic, a na dystans tylko ma korzenie, które trochę ułatwiają w strzelaniu. Lepiej byłoby to zostawić, bo klasa będzie już niegrywalna w ogóle. 

 

Co do muzyki, to myślę że rsy zmieniać raz na tydzień/dwa tygodnie. Chyba to jest taki optymalny odstęp czasowy. Tylko musi ktoś je wykonać. Może warto do tego zaangażować adminów za odrobienie ostrzeżeń czy coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge co 2 tyg robić RS'y żaden problem :P

Ty to już mi dawno obiecywałeś zrobienie rs'ów i co? i się nie doczekałem ;)

 

Co do duriela zmniejszę czas bo jest na prawdę przesadzony, ok. 10 sekund trzymania to za dużo, wystarczy 6-8 myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato . Jak już będziesz zmniejszać czas korzeni to od razu krzyk zniewolonego. Też bardzo długo trzyma. Jest do do poprawienia.

 

@Kajman zobacz to : 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności