Skocz do zawartości

Modyfikacja ( Ninja ~ Nóż ) + inne


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę osłabiał zniewolonego bo i tak jest słaby. W nowej modyfikacji będzie okrzyk zabierał 65hp.

Rsów ma byc 20, energiczne.

Plugin wymuszający interp na diablo? Żeby modele skakały? Nie.

 

Kajman nie zamierzam wykupywac premium żeby pobrac te rsy, i nie mam zamiaru ich pobierac 30 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam opanowywać tworzenie modeli do cs'a :D

 

http://www19.zippyshare.com/v/42852698/file.html

i

http://www11.zippyshare.com/v/49168064/file.html

 

modele sprawdzamy tym programem Jed's Half-Life Model Viewer

 

Proszę nie hejtować bo to są dopiero podstawy. Od wczoraj ogarniam dopiero co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rs'ów nadal je mam... 

 

Nie nerf już tych zwykłych klas bo niedługo premki się nie będzie dało zabić zwyklakiem. (Taka prawda)
Duriel jedyne co ma to te korzenie i jeszcze chcecie mu je nerfić... (jeszcze czas ładowania jest spory bez runy... Korzenie niech zostaną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato mam jeszcze jedną bardzo dobrą propozycje aby wgrać plugin który robi ssy w formacie TGA. ( SS'a się nie da otworzyć. Jeśli by ktoś chciał coś zmieniać w ss - przerabiać musi zmienić format. Jeśli zmieni pokaże nam się to i już wiemy że były przerabiane. )

 

Moim zdaniem każdy serwer powinien to mieć ułatwi to prace administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega a jak ktos by chcial zobaczyc swoje ss co mu tam wyszlo i co i juz uznany cheata nawet jak ma czyste ? A w dodatku watpie zeby UbTeamowi chcialo sie jeszcze konwertowac zdjecia zeby je zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega a jak ktos by chcial zobaczyc swoje ss co mu tam wyszlo i co i juz uznany cheata nawet jak ma czyste ? A w dodatku watpie zeby UbTeamowi chcialo sie jeszcze konwertowac zdjecia zeby je zobaczyc

Przed wrzuceniem ss na Forum nie powinny być w ogóle ruszane. Jeśli by ktoś wrzucił w innym formacie niż TGA od razu wiadomo że były modyfikowane. A to się kończy banem.

Jeśli wstawisz sobie ss'y możesz sobie zmienić na jpg i zobaczyć. 

Dodam że w Formacie TGA zdjęcia nie otworzymy jak i nie przerobimy. Jeśli był zmieniony format będziemy to widzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dobry pomysł. Na pewno ułatwiłoby to UB-Teamowi pracę. W sumie skoro jest ktoś czysty to po co ma oglądać swoje ssy? Jeśli nie ma nic na sumieniu to tylko je zapakuje i wrzuci... Jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie na forum bo jak można się domyślic byłem zajęty.

Nowa modyfikacja nie odbędzie się jeszcze jutro.

Jutro zostanie podana dokładna data resetu, na pewno nie będzie on później niż po 20 sierpniu. Właśnie dlatego napisałem, że nowa modyfikacja "około 15 sierpnia" bo nie byłem pewny czy wszystko ogarnę.

Rsy wgram wraz z resetem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja widze ze pan sie slabo zna na na amxmodmenu albo nie masz flag do tego a jesli juz mowa o amx to Lato mozesz dac flage adminom do ponktu 4 na 1 stronie czyli to od drzyn bo przyda sie adminom zeby szybko wejsc na spect oraz balansowac teamy kiedy jest niezbalsnsowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest inny temat do propozycji co dodać i usunąć na serwer. Chyba za dużo się tu ropzisaliśmy. Myślę że jeśli z tym nożem nie wyjaśnione to zostawić ten wątek, a propozycję zgłaszać do tamtego tematu bo się robi lekki syf ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do noża wysłałem  opiekunowi już wszystko co potrzebne

Nie będziemy nic wymyślać chyba z napisem cs - classic.

Propozycja jest taka wygląda on tak jak u zabójcy tylko posiada kolor złoty :)

 

509defd10b589.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można by wymyśleć coś orginalniejszego dla ninji. Nie wiem na czym polega tworzenie modeli do cs'a, ale na ninje fajne by były jakieś sztylety czy coś. W sumie ten nóż nie wygląda najgorzej ale to ten sam co ma zabójca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności