Skocz do zawartości

Propozycja turnieju - AWP


Wassup

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Chciałbym zorganizować turniej 1on1 awp - odpowiem już wcześniej na Wasze pytanie, tak mam serwer do tego przeznaczony.

Nagrody jakie mógłbym zaoferować od siebie to tak:

1) Dowolny skin do gry CS:GO do 15 euro

2) Konto Origin + FIFA World, a do tego 100k Coins

3) VIP na dowolnym serwerze + slot na okres 6 miesięcy + FIFA World, a do tego 50k Coins oraz 30 lvl 

 

Powyższe nagrody są propozycjami, więc wszystko może ulec zmianie. :) Zresztą tutaj chodzi żeby sobie postrzelać oraz sprawdzić skilla z awp ;] 

 

Pozdrawiam Wass 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszejla turniej został zawieszony na okres wakacji. Pomysł fajny,serwer mamy jakbyś potrzebował to proszę napisać do mnie :)

Skoro Wasz turniej został zawieszony to wątpię, aby @-_- zgodził się na następny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem, że go zawieszam na okres wakacji, bo ludzie nie mogą się zebrać.

 

Jeżeli widzisz jakieś nierówności, abym organizował turniej, bo sam go organizujesz to pisz do administracji o zamknięcie. :) Ja dałem tylko propozycje turnieju i nie będę rzucał jakiś foszków za to. :D #obiecuje =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy ile osób się zapiszę, ale jak pisali poprzednicy, nie powinno być aż takiego problemu ze spotkaniami jak w turnieju cs-classic 5v5.

 

Kiedy planujesz stworzyć zapisy :)? Bo jestem chętny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przyjmie a coś czuję że się przyjmie to nagrody mogę takie zaproponować.Nagrody te nie są dosyć drogie więc sieć dużo nie straci.

1) Gift CS 1.6/CS:GO

2) VIP 3 miesiące

3) Slot na 3 miesiące 

 

 

I jak dużo osób się zgłosi to zrobić grupy i dwa mecze do rozegrania aż do półfinałów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przyjmie a coś czuję że się przyjmie to nagrody mogę takie zaproponować.Nagrody te nie są dosyć drogie więc sieć dużo nie straci.

1) Gift CS 1.6/CS:GO

2) VIP 3 miesiące

3) Slot na 3 miesiące 

 

 

I jak dużo osób się zgłosi to zrobić grupy i dwa mecze do rozegrania aż do półfinałów ;).

 

Nagrody fundowałbym ja, ale jeżeli tak nalegasz to administracja może ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wassup, jeżeli sam organizujesz nagrody, mamy serwer mixowym w którym znajduje się mapa awp_india, grafik spotkań może zrobić użytkownik "NiE RoB Mi SsOw", to po co szczerze powiedziawszy zdanie administracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wassup, jeżeli sam organizujesz nagrody, mamy serwer mixowym w którym znajduje się mapa awp_india, grafik spotkań może zrobić użytkownik "NiE RoB Mi SsOw", to po co szczerze powiedziawszy zdanie administracji?

Może im się coś nie spodoba albo póki co nie chcą turnieju, bo sami coś mają w planach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności