Skocz do zawartości

Propozycja turnieju - AWP


Wassup

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że to nie Oni będą brać w nim udział, tylko użytkownicy ich forum / gracze ich serwerów, ale w porządku.. troszkę Cię rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nie Oni będą brać w nim udział, tylko użytkownicy ich forum / gracze ich serwerów, ale w porządku.. troszkę Cię rozumiem :)

Nie będę robił turnieju (mimo, że ja go organizuje) za plecami administracji, napisałem do @-_- na pw z linkiem do tematu ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja już mówiłem setki razy, nie mieszam się w takie turnieje i nie będę ich organizował, bo kończy się to tym, że i tak połowa nie weźmie udziału. Było tak już chyba z 10 razy, więc ja się nie miesza, serwer MIX jest. Kwestia dogadania się z damianem i tam może ktoś zorganizować, ja się w takie turnieje nie mieszam." <--- wiadomość od @-_- 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja fundowac nie moze bo nie mamy aktualnie na takie rzeczy pieniedzy. Sa wazniejsze wydatki typu oplata serwerow a to jest pryiorytetem. Zorganizowac mozna ale ani ja ani karol sie tym nie zajmie bo wiemy jak to przewaznie wyglada, jesli chcecie organizujcie jest serwer mixowy mozna go udostepnic i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja.

Jestem opiekunem MIXowego. Jesli chcesz zrobic turniej to udostepnie Ci serwer. To nie jest problem. Ale pamiętaj o nagrodach. Musisz sam je zorganizowac.nie mozna wymagac od

Karola sponsoringu w postaci giftow bo to wszystko jest kasa. Na csie nie zarabia sie góry pieniedzy. Mixowy serwer oplacam sam narazie. Dopiero po wakacjach planuje jakas zbiorke. Jedyne co moge zaproponowacto to ze jak wygraktos z ffa to ufunduje mu Vipa na 2 tygodnie. Mimo wszystko zachecam do wysilku bo turniej jest ciezki do ogarniecia i bedziesz sie musial wykazac przy organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od samego początku chodziło o to, abym to ja sponsorował nagrody. Chciałem tylko poznać opinie wyższych żeby później nie było jakiś problemów czy coś. Wy macie serwer, ja mam serwer przeznaczony do takich rozgrywek to można by grać na dwóch serwerach (jakby było dużo chętnych). Więc to chyba wszystko, prosiłbym o zamknięcie tematu, a resztą zajmę się ja oraz wezmę sobie jednego pomocnika :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak jak wspomniałem na PW, najpierw trzeba przemyśleć sprawę z serwerem, potem poszukać osobę, który ci pomoże z organizacją tego, no i na koniec trzeba to tak zorganizować by każda osoba, która się wpisała grała w tym "mixie". Zazwyczaj kończy się to tak, że połowa osób, która się zapisała i tak ma to w dupie i szuka wytłumaczenia w stylu "Wtedy nie mogę".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że turniej ruszy nie prędzej niż po wakacjach, a rozgrywki będą w piątki i soboty (dłużej może zejdzie, ale każdy raczej będzie mógł grać). Jak "starsi" będą mieli czas w tygodniu to będziemy grać w tygodniu, a jak ktoś będzie brał udział w turnieju i będzie chodził do szkoły to w piątki i soboty. :D Zresztą to będzie początek roku i pierwszy tydzień bądź dwa to tak samo jak wakacje. ;D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności