Skocz do zawartości

Skarga perdolec- miny


Kobys

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: L. Messi


2.Nick admina/gracza który zawinił: Perdolec

3.Admin/Gracz : Gracz

4.Data i godzina: Teraz

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  http://speedy.sh/BnbM5/perdolec.dem + załącznik

6.Opis sytuacji: Gracz perdolec cały czas stawia miny przed różnymi wejściami, gracze cały czas się skarżą. Nie mogłem go zbanować, ponieważ pisało, że jest już zbanowany. Proszę o zbanowanie go przez amxbans na dłużej niż dostał ostatnio (12h o ile się nie mylę) . Na załącznikach widać, na demku również (chociaż to tylko jedna runda)

 


 


 

#14 Perdolec STEAM_2:0:1407541294  109.197.66.220  Nonsteam  

post-6447-0-33165100-1407918834_thumb.jpg

post-6447-0-49002000-1407918836_thumb.jpg

post-6447-0-22056900-1407918839_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że nie dostałem Bana, gdyż nie będę musiał po raz kolejny ubiegać się o UB lub składać skargi (z góry mowie, że może nie mam racji, ale na pewno bym się odwołał).  Mogę jeszcze przed banicją wyłożyć swoje racje i tok rozumowania. Zgodnie z punktem 2.10. REGULAMIN(u) SERWERA [CoD Mod 350 LvL] miny/klocki powinny znajdować się w miejscu możliwym do ominięcia (Zakaz stawiania min / klonów w przejściach bez możliwości ominięcia). Jest to chyba całkiem jasny i prosty zakaz. Kładąc nawet w jeszcze bardziej klarownej sytuacji nadal czytam od niektorych uwagi, które powodują,że odechciewa mi się grac. Wiele graczy (a nawet niektórzy admini) wg. mnie naginają ten punkt. W przedstawionej sytuacji da się ominąć (patrz na screen-y). Do demka nawet się nie odniosę, bo nic w nim nie ma. Sądzę, iż Ban byłby niesłuszny i krzywdzący (dodatkowo 24H). No chyba, że ktoś tam się reski, albo chce połozyc pake.

13628981498865397149_thumb.jpg

67661037005928996649_thumb.jpg

93199812162932367792_thumb.jpg

01106320523327019899_thumb.jpg

 

 

 

 

 

P.S. Jeżeli nie mam racji to przepraszam, bowiem nikt nie jest nieomylny… Jeśli jednak mam rację, sam admin pisał, że chciał mi dać bana, prosze potraktować tą sytuacje jakbym rzeczywiscie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dobra człowieku, nie przesadzaj. Nie każdy będzie chodził wyznaczonymi przez Ciebie ścieżkami żeby ominąć te miny. Jak dla mnie ciężko zauważyć takie miny i je ominąć w taki sposób jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli je postawił w sposób ,w który da się ominąć ,to dla mnie ta skarga nie ma sensu . Miny na ss'ach są ustawione właśnie w ten sposób ,tylko gracze nie patrzą ,tylko idą ,a jak zginą to płaczą . Tyle z mojej strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miny były faktycznie w tym miejscu które pokazują ss'y to skarga nie ma podstaw. Nauczcie się patrzeć czasem na ziemię i ogarnąc czy są miny czy nie a nie płaczecie że was miny dedają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to były przykładowe miejsca gdzie Perdolec stawia miny... Jest tych miejsc dużo więcej (to są tylko przykłady) i jak amxbans wskazuje to mało banów za miny nie było..

 

.Arioch- Nie każdy będzie chodził z głową w ziemi żeby patrzeć na miny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko te bany były własnie za takie coś. Argument, że to są przykładowe miejsca i jest ich wiele innych jest bez sensu. Prosze o dowody. Co z tego ze mialem juz bany? To trzeba było od razu perma władowac skoro nie moge sie poprawić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne zero które gra tą klasą bo fragów normalnie złapać nie umie. Jesteś pod obserwacją, bo przez Ciebie i twoje miny grać po prostu się odechciewa.

Jeden głupi ruch i lecisz.

 

@@

Nie wyzywam, tylko wypowiedziałem swoje zdanie. Jako jedyny gra na tej klasie. I tylko na niego są skargi, i najwięcej banów w amxx, powodu chyba nie muszę podawać. 

 

Dostawał bany słuszne, nie straszę go. Wbijam mu tylko do głowy to, że za każdy głupi ruch, jedną głupią minę której się nie będzie dało ominąć poleci z banem bez ostrzeżeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro aż tak Wam miny przeszkadzają to czemu nikt jeszcze w propozycjach nie napisał żeby Rybak je usunął i dał coś w zamian? Łatwiej napisać na kogoś skargę niż dać propozycję usunięcia min (skoro tak dużo osób narzeka to pewnie Rybak coś z tym zrobi) i darować sobie te nieprzyjemności w obie strony. Btw. PaPkU czemu wyzywasz go od zera? Czy to jego wina, że jest taka klasa itd.? ;].

 

@up. Skoro dostawał bany za takie stawianie min jak na załączonych obrazkach, (a ta skarga ofc niesłuszna) które dodał wyżej to się nie dziwie, że ma tyle banów. Widać miny stwarzają za dużo problemów adminom przez ludzi, którzy niedokładnie wiedzą, w których miejscach giną. I nie masz co go straszyć, bo w tym momencie tylko uprzykrzyłeś mu grę na tym servie :).

Edytowane przez Cr@zy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tEZ JESTEM zA MESSIM gosc przegina udaje teraz ze można przeskoczyc i wgl a gosc kladzie je specjalnie na bsach i przejsciach i to caly czas nie raz pisze na u@ ale admini sie tym nie zaintreresuja brawoo messi za ubieganie sie o bana dla tego gracza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha V.I.P no bardzo zabawny jestes bardzo... na bs'ach

 hahahaha 

no przynajmniej sie pośmiać można.

A co do innych min to wcale nie mowie ze mozna przeskoczyc, tylko ominąc jak w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PaPku pamietam, że od Ciebie dostałem kilka razy bana. Tylko w jednym przypadku było tak, że to nie ty wlazłeś w mine. PaPku wejdzie w mine i gdziekolwiek by nie stała to zazwyczaj ban. Jesli nie ban to leci wiązanka nieprzyjemnych bardzo wulgarnych słów. Kiedyś powiedział mi "Nie jestem tu dla kultury, ale żeby tępić kurestwo". Szkoda, że HLTV nie nagrywa micro... (chyba ze sie myle, to prosze o info)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności