Skocz do zawartości

Skarga na admina


zONK `

Rekomendowane odpowiedzi

1. zONK `

2. PaPkU

3. Admin

4. ~22:00

5. PaPkU obraża innych graczy, co często się zdarza ( bardzo), brak mu kultury, nie przestrzega zasad panujących na serwie (np. skanowanie na mapie eldorado z AWP). Psuje ludziom dobry humor swoim aroganckim zachowaniem. Świadkowie ZeyeR, RRR, Shikkibane i pewnie kilku innych graczy podpisze się pod moją skargą na niego.

6. Ktoś taki nie powinien posiadać admina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał zONK to niestety jest prawda a dlaczego niestety ? Ponieważ na admina nie przystaje takie zachowanie on jest od tego aby pomóc w ogarnięciu graczy łamiących regulamin ale po co to wszystko ? Skoro sam łamie regulamin.Dla mnie skarga jest w 100% słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, jak ktoś cały czas gada przez mikro jak ktoś gra, to co mam im jeszcze du*ę lizać? Mam kulturę dla tych którzy umieją się zachować, jeszcze mnie nie znasz. Admin? Nie jest mi tutaj potrzebny, złożyłem podanie tylko dlatego że skład na 350 nic nie robi. ;]

Odkąd jestem adminem połowie na pewno się lepiej gra, bo jestem na wasze zawołanie. Wy nie umiecie się zachować na serwerze, i jeszcze na mnie skargi piszecie?

Pozdrówki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papku dobrze mówi... Moze przedstawisz jakieś dowody na to, że Papku jest taki niedobry ? Zobaczymy ile takich będzie. Jestem pewny, że więcej robi dobrze niż źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idźcie się popłaczcie wszyscy. Kto ogarnia co się dzieje na serwie niech się wypowiada, a pocisk dostają Ci co lamią oporowo. Nie będę się z wami bawił, bo szkoda mojego czasu. Piszcie już następną skargę bo was przecież pocisnąłem w dniu dzisiejszym, a skarga jest ze wczoraj. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha stary admin ma ogarniac KULTURE wiec nie wciskaj kitu dobra sam dajesz bindu na serwioe obowiazuje kultura wiec juz lamiesz regulamin jak najbardziej podpisuje sie pod skarga sluszna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się w 100%. Kilka razy zostałem już zbluzgany. Dowód? Być może nie jest to jakaś petarda, ale to tylko PaPku wersja light: "Jedyne zero które gra tą klasą". Zostałem nazwany zerem tylko ze względu na klase? Jak już kiedyś wspomniałem: szkoda, że HLTV nie nagrywa micro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edit

Chodziło mi bardziej o to ,że Papku bez prowokacji nie obraża .

Jedyna osoba co zna mnie już troszeczkę..

 

Dla was i tak pozdrówki. ;3

Tak jak już pisałem 

 

Admin? Nie jest mi tutaj potrzebny, złożyłem podanie tylko dlatego że skład na 350 nic nie robi. ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jakiś gracz prowokuje nie upoważnia żadnego admina do pokazywania takiego samego poziomu co dany delikwent ;) administracja ma dawać przykład pod każdym względem dlatego też polecam poprawić zachowanie bo nikomu łaski tutaj nie robisz że jesteś adminem reszte dokończymy na gadu - gadu nie ma potrzeby aby wszyscy czytali co mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności