Skocz do zawartości

Admini


Sony xperia j

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Sony xperia j

2.Nick admina/gracza który zawinił: Admini. ogólnie
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: Ogólnie, np wczorajsza sytuacja
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Nie potrzebne, już wiele razy to było
6.Opis sytuacji: Witam serdecznie, kieruję skargę, ponieważ nie podoba mi się zachowanie administracji tego serwera...
Rzecz jest taka, że gdy mapa jest nudna, zawsze jest vote "Zmiana? TAK NIE" a później "Propozycja map na u@"
Skoro wyskakuje takie coś, to daję propozycje map których dawno nie było, lub mało kiedy są grane....
Ostatnio moje dwie propozycje to "cs max i assault upc" Na pierwszej zostało mi wytłumaczone, że jest za dużo osób. Ta mapa jest duża, więc 17 graczy dałoby radę zagrać, a mimo wszystko moja propozycja nie została wystawiona, kolejny raz mapa "westwood" , przy drugiej propozycji zostałem wyśmiany, bo powiedziano mi że na pewno nie będzie tej mapy... -.-
 
Dodam również, że admini są tak bardzo chamscy, że robią vote tylko wtedy gdy danej mapy nie lubią.

CHORE!!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,że twoja mapa nie została wybrana do vote ,to nie jest powód do skargi + westwood jest niezliczoną ilość razy grany dziennie . Co do admini są bardzo chamscy ,to nie wiem ,którzy ,wymień dokładnie ,o których Ci chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zapominajcie ze jak jest mapa typu rats (nie pamiętam która) to nie ma slotów i przed runda gracze się zabijają bo nie ma miejsca. Zazwyczaj dlatego jest vote. Ja osobiście się z takim czymś nie spotkałem żeby było vote ' bo mapa nudna' . Możliwe ze admini wybierają najczęściej grane mapy do vote żeby serwer był full ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku myślisz że tylko ty na serwie jesteś? Skoro piszą propozycje map na u@ to nie tylko ty je piszesz ale też inni gracze. Limit do głosowania to 4 mapy więc możesz pisać 50 propozycji map a i tak tylko 4 bd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że admini nie chcą dawać westwooda to się nie dziwię bo jest grana praktycznie cały czas gdy tylko jest to możliwe - chamstwo ? dowodów demek/ssów nie widzę i też nie która osoba. Jak zauważe że któryś admin nadużywa vote to straci możliwość robienia go. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności