Skocz do zawartości

Admin


GissC

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: GissC | `Aka Cipa
2. Imię: Kuba
3. Wiek**: 14 rocznikowo 15
4. Poziom na Diablo**: Dobry 
5. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10
6. Mikrofon(Tak/Nie) TAK
7. Składka(Tak/Nie)**: Bede mial kase to TAK
8. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/GissC%20%7C%20%60Aka%20Cipa/193.33.176.199:27015/ (Nadrabiam)
9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Poniewaz dzisiaj byla tak sytuacja gdzie bylo duzo osob z wh i nie bylo Admina . Chcialem wejsc nna forum Cs-Classic.pl i naspisac na SB zeby wszedł admin ale nie mozna bo od 5 postow . Zalozyłem temat zeby tego nie było .

O to link : http://forum.cs-classic.pl/topic/22364-sb/
10. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Mam ale nieoryginalny
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  Tylle ile dam rady. Wiecie 3 gim.
12. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Czasami robocze ale 100% w weekendy
13. Staż w grze Counter Strike 1.6: Duzy z przerwami
14. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze pisze w swoim podanie ole to co napisles z kontem to nie prawda. Mimo to ze napisalem to w tym poscie o SB ale nie wiedzialem ze zloze podanie ;D.

 

*Edit - literowka i dopisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

 

Piszesz że dużo osób na wh jest? Dzisiaj na serwerze siedzę od 9 godziny więc co zmyślasz? 

Posiadasz wulgarne nicki , Nie opisałes siebie.

To nie twój czas 

Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE!

Powody:

-Wulgarny nick

-Konto dla podania (SB nie jest od zgłaszania cziterów)

-wypowiadasz się we własnym podaniu

-wiek

-sposób w jaki sposób napisałeś podanie-nie dojrzałeś jak dla mnie na funkcję administratora.

-Steam (jak można mieć nieorginalnego steama?)

-

 

 

12. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Czasami robocze ale 100% w weekendy

Gdzie tu są podane godziny?

-

 

 

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  Tylle ile dam rady. Wiecie 3 gim.

Znowu niesprecyzowana odpowiedź. Co z tego, że 3 gimnazjum? Aktualnie są wakacje.

 

 

Wracając do wypowiedzi Omega'i skoro on był na serwerze kiedy Ty grałeś wystarczyło napisać na U@, a nie latać po SB i forum, pisząc jakieś bezsensowne wątki na temat zablokowanego SB dla użytkowników poniżej 5 postów. (Ta blokada jest po to aby każdy kto załozy konto na forum nie mógł spamować, inaczej by był syf.

 

Pozatym, zamiast spamować na SB o cziterach, powinieneś napisać do jakiegoś admina, na PW/steam/gg.

Nie wiem jak jest, ale każdy admin powinien swój kontakt podać do H@ więc w odpowiednim temacie na pewno da się to znleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gissc bym dal tak ze 2 warny za pisanie w swoim poście i jestem na nie jak wyżej kolega napisał

-wiek

-posty 

-nie postarał się w swoim podaniu na pisać (pisał pewnie to w 2 minuty i zadowolony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Podanie zostało odrzucone.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności