Skocz do zawartości

Nowa ranga


Wassup

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, może administracja zrobiłaby rangę Support Gier albo coś w tym stylu, bo patrząc np. na kategorię forum "gry" to niechętnie się tam wypowiadają :D Dany użytkownik składałby podanie na Support żeby zajmować się swoim wybranym działem :D

Wymagania jakie bym proponował: 

-50 postów

-Konto na forum min. miesiąc

-Rozpoznawalność na forum

-Dobra znajomość języka polskiego oraz interpunkcji

-Min 10 tematów w wybranym dziale 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam panowie, że ranga Redaktor wybiera dział spośród kategorii forum "kącik redaktorski", a mi chodzi o kategorie "Gry", która znajduje się na końcu forum... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak robić rangę: Support Hyde Park

 

Poza tym.. forum "Gry" dzieli się na Minecrafta, Metina, Lola, Battlefielda i cs:go.. może jeszcze dodać specjalizację typu:

Support Minecraft

Support Metin2 itd. itd.?

 

Bez sensu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Siemanko, może administracja zrobiłaby rangę Support Gier albo coś w tym stylu, bo patrząc np. na kategorię forum "gry" to niechętnie się tam wypowiadają :D Dany użytkownik składałby podanie na Support żeby zajmować się swoim wybranym działem :D

Wymagania jakie bym proponował: 

-50 postów

-Konto na forum min. miesiąc

-Rozpoznawalność na forum

-Dobra znajomość języka polskiego oraz interpunkcji

-Min 10 tematów w wybranym dziale 

Jeżeli bym coś takiego stworzył to wziąłbyś coś takiego?

Drugie pytanie, czy fajnie by wyglądało coś 'ala' ranga Kidmod, która po najechaniu rozwijałaby resztę rang, typu Kidmod Metin2, Kidmod, itp.

Albo moderator i tam by były te rangi, które posiadałby dostęp do tych działów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego proponuję dodać rangę muzyk/Dj. Taka osoba zajmowała by się muzyką na naszym forum. I nie chodzi mi o puste wrzucanie muzyki ale niech twoży własne seciki/utwory niech opisuje ludzi znanych mniej lub bardziej w branży muzycznej dodaje ciekawe teksty albo cytaty i zamyka inne tematy w dziale Muzyka i tworzeniem rs'ów. Mogę się zgłosic na te stanowisko. Tylko wymagania ustalić :x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bym coś takiego stworzył to wziąłbyś coś takiego?

Drugie pytanie, czy fajnie by wyglądało coś 'ala' ranga Kidmod, która po najechaniu rozwijałaby resztę rang, typu Kidmod Metin2, Kidmod, itp.

Albo moderator i tam by były te rangi, które posiadałby dostęp do tych działów.

Tak, mógłbym się podjąć takiego zadania. 

 

Zamiast tego proponuję dodać rangę muzyk/Dj. Taka osoba zajmowała by się muzyką na naszym forum. I nie chodzi mi o puste wrzucanie muzyki ale niech twoży własne seciki/utwory niech opisuje ludzi znanych mniej lub bardziej w branży muzycznej dodaje ciekawe teksty albo cytaty i zamyka inne tematy w dziale Muzyka. 

Również mógłbym zostać taką osobą, muzyką zajmuje się od kilku lat :) Oczywiście robiłbym również RS'y na serwery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Wassup podejmie się takiego zadania to czemu by nie spróbować.

 

2rwno7t.png

 

Możliwe, że nie zauważyłeś.. ale pomysły te są już wdrażane na forum.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności