Skocz do zawartości

Podanie ibrnvski


ibrnvski

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ibrnvski
2. Imię: Rafał
3. Wiek: 19 lat
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 5/10
5. Mikrofon(Tak/Nie): tak
6. Składka(Tak/Nie): tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/ibrnvski/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Sieema. Przedstawiał się nie będę, ani wieku podawał bo wszystko jest wyżej. Konkretnie, do rzeczy. Dlaczego akurat ja? Często bywam na serwerze w godzinach, gdzie adminów brak - czasami są to późne godziny wieczorne. Potrafię odróżnić gracza odpalonego od takiego, który gra dobrze :) Wiele czasu (miesięcy) - poświęcałem na grze w lidze ESL, ALLPLAY czy też na tzw "mixach". Pojęcie o samej grze mam bardzo dobre, byłem adminem na serwerowni aczkolwiek upadła z niewiadomych mi przyczyn. Gram również w godzinach po południowych, gdzie serwer jest pełny a admini nie zawsze radzą sobie z graczami. Czy to chodzi o kulturę, wspomagacze czy o pingi. Pewnie zapytacie dlaczego nie rozmawiam przez mikrofon - otóż gram na głośnikach :) Nie zawsze chce się podłączać mikrofon i słuchawki. Jeśli będzie taka potrzeba, zacznę grać na słuchawkach i będę komunikował się przez mikrofon. Co mogę dodać - sądzę, że sporo graczy i adminów mnie kojarzy, gram wykonując cele, zawsze gram do końca. Kulturę myślę, że też zachowuje, nie klnę na serwerze, nie wyzywam, utrzymuje kontakt z graczami jak i adminami. Zgłaszam ludzi z sb i najważniejsze to takich którzy nie grają czysto ;) a o to właśnie chodzi, by takich wyłapywać i karać. Okres wakacyjny jeszcze jest, spędzam na serwerze godzinę, dwie czasami dłużej - to zależy od dnia, obowiązki ma każdy więc rozpisywać tu się nie muszę. Czekam na opinie te negatywne jak i pozytywne - mam nadzieje :) Aloha!
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:1:29334623
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: godzina, dwie, trzy - nie określę się konkretnie, zależy od dnia, staram się być długo na serwerze
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: dni robocze częściej niż weekend'y
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 5 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę, żeby ktoś napisał prawdę w 4 podpunkcie. Zazwyczaj jest tak, że dają 7,8,9/10 a tak naprawdę nie umieją nawet zrobić ss-ów.
Podanie masz ładnie napisane, tak jak zawsze patrzę na punkt 8 tak jest on dobrze rozpisany - TAK MAJĄ WYGLĄDAĆ PODANIA (moim zdaniem) .
Wymagania spełniasz, wiek odpowiedni i kompetencja obecna. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej na TAK , KREJZOL nie widziales go bo Ciebie czesto nie ma , wymagania spelnia a co do mikro+sluchawki to dobrze bylo by sie uslyszec jak juz dolanczasz do ekipy , zadnych zarzutow do tego gracza nie ma , ogarniety , czysto gra no i co tu wiecej pisac , dozobaczenia w ekipie 5 !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyda sie kolejny czlowiek w okresie kiedy jest malo adminow.

Gra juz tu ladny kawalek czasu.

+ nie sprawia problemow, skladka, wiek.

 

No i mile podanie dla oka.

 

Jestem na Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@up , co ma skill do admina ?

 

Ja mam podzielone zdanie bo wszystko pięknie ładnie ale wchodzisz co 2 dni , moze na 2h max , troche za mało czasu na serverze a druga strona to ,że fakt faktem jesteś ogarnięty . Zacznij więcej czasu spędzać na serverze i duże Tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinienem wypowiadać się pod własnym podaniem ale myślę, że powinniście to zobaczyć :) Nie wiem co to ma znaczyć. http://www76.zippyshare.com/v/15983728/file.html

 

Krejzol, chyba Ci sie w glowce cos pomieszalo, kim Ty jestes aby oceniac jego przydatnosc do zespolu?

Sorry za off.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem Cie na serverze, za mało przegranych godziny. NA NIE. ;)

Pozdrawiam KreJJzoL

Za mało godzin przegranych? Min 20 godzin jest potrzebne, a @ibrnvski ma 23h.

Jak najbardziej na TAK+

+Widuje Cię na serwerze

+Ogarnięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zostałeś przyjęty. Zgłoś się na PW.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności