Skocz do zawartości

Admin Omega i SS


SaphiR;3

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: SaphiR;3 / stahu?(piszę za niego bo ma problemy z rejestracją)

2.Nick admina/gracza który zawinił: Omega G-Shock
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina:  18.08.2014 godz 22 może chwilę przed
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www75.zippyshare.com/v/56862703/file.html
 
6.Opis sytuacji:
Jak widać, na załączonej paczce screenów admin zrobił ss zaraz po tym jak kolega stahu? go zabił , nie wszedł nawet na specta a w dodatku dodam od siebie że to nie jest pierwszy raz kiedy tak robi tylko nie mam dowodów , i nie dotyczy to tylko staszka , wiem o tym Lato że przestrzegałeś adminów na temat więc tym bardziej składamy skargę.:) Najwidoczniej komuś żyłka pęka że ktoś może grać lepiej i tylko patrzy jak się go pozbyć. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie.

 

 Na samym początku chciałbym napisać że nie ten dział kolego.

Nie wszedłem na specta bo miałem dobrą okazje a obserwowałem go 5 minut. Teraz ty masz za zadanie wejść w amxbans następnie zobaczyć ile rozdałem banów za '' Wstaw ss '' a na sam koniec wejść na forum i zobaczyć kto z nich wstawił. Zrobiłem z ponad 40 ssów a może z 3 - 4 osoby je wstawiły.

Więc nie pisz bzdur. Po 2 pisałeś to już 2 ssy. A co mnie to tak naprawdę obchodzi? Podejrzanie grałeś więc zrobiłem. Z tego co zrozumiałem skarga jest o to że robie ss nie wchodząc na specta :C

Temat chyba został wyjaśniony i można go zamknąć. Napisz wniosek o UB w innym dziale.

 

Żegnam

 

Z poważaniem Mateusz ~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

 

 Tyle że wejdz na HLTV i sprawdz demo sobie i siedziałem na spect chyba z 5minut i go specowałem. Następnie żeby  nie myślał sobie nic zagrałem 1 rundę i szybko dałem się zabić.. Trafiło na nie go. Ta skarga jest bezsensowna. 

 

 

Cze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak dowodów, poza tym jeśli admin siedział i obserwował, po czym wydało mu się, że kolega zaczął lamic specjalnie widząc, że admin jest na spectcie, to mógł po prostu zagrac szybką akcję lub wejśc do gry i wpisac kill w konsoli poczym wyłapac go na podejrzanej akcji.

 

Skarga nie słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga rozpatrzona negatywnie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności