Jump to content

20 godzin to za mało.


Makaveli.

Recommended Posts

Witam. Otóż ja i parę osób sądzimy że 20 godzin w gt to za mało na posadę admina. Moim zdaniem poprzeczka powinna być zawieszona do 30-40 godzin żeby gracze i inni admini poznali przyszłego kandydata. Ostatnio coraz więcej takich osób zgłasza się na posadę admina (mają 20h a nawet mniej). Proszę o wypowiedzi w temacie czy jesteście za czy przeciw. Pozdrawiam ;>

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli serwer potrzebuje szybko administratora, to bardzo ciężko będzie znaleźć kandydata na posadę admina z 50 postami na forum. Według mnie 20 jest liczbą optymalną.

Godziny na serwerze.. według mnie podniesienie poprzeczki w wymaganiach na 50h to nie jest wcale zły pomysł.

 

W podaniach wiele administratorów (sam tak również robię) nie zna dość dobrze gracza składającego podanie, choć wyrobił już minimalne 20 godzin. Wtedy najczęściej widzi się komentarze: złóż podanie za tydzień, bo jesteś "mało rozpoznawalny", dlatego podwyższenie wymagań z pewnością zatrzyma niechciane tematy dotyczące przyznania rangi administratora na serwerze.

Link to comment
Share on other sites

dałbym 30 godzin,ale forum 1 dzien? ADMIN ma byc na serwerze a nie na forum,forum niech sobie przegladnie jak jest skarga czy tylko zobaczyc soe sie dzieje:ten 1 dzien dla mnie to jest bez sensu :)wystarczy ze ktos właczy sobie komputer na noc i juz mu 12 godzin przeleci:D:D

Link to comment
Share on other sites

Jest to małym "standardem" i musi być to spełnione, ale i tak nie według tego się ocenia i przyjmuje ludzi. np na serwerze 350 osoba z 20 godzinami online nie ma szans na posadę bo muszą taką osobę znać gracze/admini z serwera i wypowiedzieć się pozytywnie, pozatym patrzę na ilość godzin spędzanych codziennie na serwerze oraz od kiedy dana osoba gra na serwerze pare dni "miesiac" czy ile. Podobnie jest na innych serwerach tzn. opiekuni tak postępują. A jeśli nie to taka osoba przeważnie dostaje admina na "probe" co i tak w wiekszosci przypadków kończy się zabraniem rangi po 2-5 dniach od otrzymania. Jak dla mnie nie ma potrzeby zmieniać tego kryterium.

 

 

@edit

 

Bo wiadomo zdarzają się też sytuacje ekstremalne gdzie brak adminów aktywnych i kogoś trzeba przyjąć i wtedy to wymaganie 40 godzin mogło by zrobić wieksze problemy niż pożytek, bo nikt by się nie znalazł lub nie wielka część osób która by spełniała to wymaganie.

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Opiekun serwera ustala wymagania :>

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy