Skocz do zawartości

Skarga na Krejzola2


muzo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  SPS || muzo

2.Nick admina/gracza który zawinił: krejzol
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina: 20:18
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
6.Opis sytuacji:  Biegłem na b rozbroić pakę zabiłem Mazowieckiego Marcina i przystąpiłem do rozbrajania , kiedy kończyłem krejzol dał mi slapa i bomba wybuchła , według mnie on poprostu nadużywa admina (nie uczepiłem się ani nie uwziąłem bez podowu) po czym zaczał pisać na y@@ "no weż sorry" itp spam spam i zaśmiecanie ekranu.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze brak piątego punktu.

Po drugie to nie Krejzoll tylko ja jeśli chodzi o ścisłość. (Tu się przyznaję,zejdźcie z Krejzola)

 

Po trzecie pomyłka w Amxx gdyż chciałem slapnąć gracza który nie  biegł do paki ale padł.

 

Po czwarte przeprosiłem.

Po piąte prosiłbym abyś się ogarnął i nie pisał na każdego skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prosiłbym o zbanowanie go na czas 2 dni, pisze nie potrzebne skargi,obciąża Adminów, aha i czekam na przeprosiny, bo to nie była moja robota :) Tymi skargami denerwujesz już chyba każdego społeczniaczku, tyle ode mnie.

Pozdrawiam KreJJzoL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad mam wiedzeć czyja była skoro nie pisze kto slapął czy zbanował , nie obchodzi mnie kogo denerwuje , bo was nie obchodzi że psujecie mi rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiesz to nie powinno tu być żadnej skargi na mnie!. Ja dalej czekam na przeprosiny. Ty psujesz nam psychikę człowieku zastanów się czasem co robisz.

Pozdrawiam KreJJzoL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się wyjaśniło nie wiem kto ma adminstratora na serverze , wiem że masz go Ty i tylko to wiem teraz też o Marcinie, przepraszam dla świętego spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Bez dowodów możesz sobie jedynie posty nabijać. Mamy dojrzałych administratorów, którzy potrafią się przyznać do błędu. Skarga bezpodstawna. /close.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności