Skocz do zawartości

[DJ] HARDWELL


HARDWELL

Rekomendowane odpowiedzi


Wiek: 21

Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: W zaleznosci od godzin pracy i innych okolicznosci (Od godziny do kilku)

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Muzyka nie jest mi obca. Interesuje sie wszystkim zwiazanym z muzyka klubowa poczawszy od ogranizacji eventów, swiatkiem didzejskim konczac na prodkucji muzyki

Moich kilka mashupów i jeden z setow, ktory byl wyrozniony na Trance Familly @ fb

-> (to tylko kropelka w morzu)

 

Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? Bo bez muzyki nie ma mnie. Kazdy podgatunek elektroniki nie jest mi obcy, a w kilku moge uznac sie za eskperta (sorry za brak skromnosci)

Mam rowniez nadzieje, ze dzieki mojej aktywnosci inni uzytkownicy przekonaja sie do szeroko pojetych klubowych brzmien co bedzie dla mnie duza satysfakcja.

Co chciałbyś wnieść jako DJ?: Chcialbym rozruszac dzialy muzyki klubowej, co tydzien mozecie liczyc na linki do najnowszych propozycji z klubowego swiatka oraz na previewy najnowszych trackow.

Mozliwa rowniez muzyka oraz sety gdyz komputer pracuje niemal dzien i noc nawet podczas mojej nieobecnosci.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na tak.  Zna się na muzyce, robi jedne z najlepszych rs'ów, Gdzie nie spojrzysz to on pisze o muzyce, lepszej osoby na to stanowisko nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności