Skocz do zawartości

Podanie o przyznanie admina [ZbieramNaWino]


ZbieramNaWino

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ZbieramNaWino


2. Imię: Mariusz


3. Wiek: 21


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/ZbieramNaWino/193.33.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jak wyżej napisałem mam na imię Mariusz,pracuję od prawie 2 lat na terenie Holandii,interesuję się historią,geografią,polityką,dobrym kinem,troszkę gotowaniem i dobrymi klasycznymi grami.Jestem miłym,lojalnym i w miarę możliwości dojrzały jak na swój wiek człowiekiem,staram się grę przynajmniej teraz traktować jak rozrywkę,a adminem chcę zostać gdyż czasem jest ich brak na serwerze a posiadam ogromne doświadczenie na tym stanowisku i potrafię szybko rozpoznać "noob'a" od "pro",znam amxx i regulamin serwerów,gram w tą grę ponad 8lat z przerwami,jestem aktywny na forum jak i w  miarę możliwości na serwerze,choć ostatnio byłem chory i sporo zajęć miałem na głowie dlatego też moja ostatnia aktywność nie jest zbyt wysoka w ostatnim czasie,weterani serwera zapewne mnie znają i mam nadzieję że dacie mi szansę.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Tak /STEAM_0:0:33610471


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2/3h dziennie w różnych porach,lecz zdecydowanie wieczór i noc.


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Dni robocze po 19:00,Weekend róźnie.


12. Staż w grze counter strike 1.6:8 lat


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak,grubo ponad stówę 


 


 


Osoby które piszą że obrażam czy pochopnie oceniam innych chyba sobie kpią i wysysają z palców takie wiadomości,od ostatniego podania moja kultura poprawiła się kilkukrotnie,więc dla mnie to co teraz piszecie to brednie.Messi jak chcesz mnie poznać to kup steam to będziemy mogli komunikować się bo pisanie w trakcie gry mnie nie kręci,osoby z Steam grające na serwerze wiedzę że jestem miły z ogromnym poczuciem humoru graczem który nie jest jak wy stwierdzacie po sayu że gbur,cham,dziadostwo doszczętne.


 


@Nikotyna: Wiadomości w podaniach z treścią typu "neutral" nie wprowadzają nic do niego i są karane ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty sobie robisz ? Kto by nie składał podanie jesteś na nie, nie znając tej osoby. Jak GT pokazuje ostatnio bardzo mało siedzisz. Na serwerze mało Cię widzę, a jak już grasz to nie można Cię poznać bo TYLKO grasz i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności