Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

[RED] [LABEL]


Smiley321

Recommended Posts

 

1.Twój Nick: Smiley

2.Nick admina/gracza który zawinił: [RED] [LABEL]
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 28.08.2014 - 08:08:22
6.Opis sytuacji:Graliśmy w tt szedłem po pake bo leżała na respie, szlem powoli żeby przeciwnik mnie nie usłyszał a tu nagle ban za Resp 30s...
Link to comment
Share on other sites

Łaziłeś po respie i ktoś dał mi info że nie wykonujesz celi mapy więc patrze na respie a paki nie widzialem także zdaje mi się że tej paki to nie bardzo chciałeś podjąc tylko kampiles.

Do tego wrzuć demko bo brak dowodu.

Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak mi słów już do was. Ban minął, a z tego co widze na demku paki na respie nie było./ Skarga niesłuszna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy