Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

odwołanie bana - cinolo


cinolo

Recommended Posts

Witam, chciałem sie odwołać od bana ponieważ nie wstawiłem ssów na czas które mam powodem nie wstawienia ssów była praca nie było mnie kilka dni w domu więc nie rozumiem czemu nie moge dostać "ub" skoro ssy wstawiłem rozumiem gdybym nie wstawił ich lub modyfikował je, ale przecież wstawiłem tylko po czasie to nie jest chyba nic złego? Prosze o rozpatrzenie mojej prośby. Jestem dobrym graczem więc nie odpowiada mi gra na czitach. Serwer jest bardzo dobry lubię na nim grać więc nie wiem czemu miałbym przez jakiś głupi błąd na nim nie grać. Pozdrawiam.

 

 

Nick:cinolo
Link do SSów:http://www36.zippysh...11577/file.html
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : cinolo
[AMXBans] Powod : ' Aktywny '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 18599965 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 94.251.228.248 '
[AMXBans] ===============================================

Serwer:dd2
Link do bana:http://amxbans.cs-cl...t.php?bid=74194

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od opiekuna serwera. Jeśli on będzie chciał dać  ci ub to dostaniesz. Także czekamy na Papka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy