Skocz do zawartości

Kampy, Ninja Defuse


KoKaiNa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym poradniku chciałbym przedstawić kampy które gracze często wykorzystują, aby zrobić ninja defuse, większość z nich jest łatwo wykryć, ale zależy także od graczy. Gdy czasami tam kampie przechodzi obok mnie 2 graczy lecz 3-eci mnie zauważa, dobrego kampienia :D!

 

de_dust2

 

Podest na B Lepsi gracze znają tą kampe a nawet jeżeli nie to przy wejściu na podest mogą się rozejrzeć lecz nie każdy to robi

 

2i7l6qg.jpg

....................................................................................................................................................................................................

 

Get Right znana kampa lecz nie każdy ją zna

 

19p36q.jpg

 

de_inferno

 

Mały bs

 

iw0kl1.jpg_______________________________________________________________________________________

Jeżeli ktoś rozgląda się po bs'ach czy nikogo nie ma to was znajdzie lecz nie jeden raz tutaj kampiąc zrobiłem ninja defuse, bardzo przydatna kampa

30j78d2.jpg

__________________________________________________________________________________________________

 

Jeżeli dobrze rzucimy smoke to raczej nikt nas tutaj nie zauważy

2enp55s.jpg

__________________________________________________________________________________________________

 

Duży bs

 

24azcc4.jpg_______________________________________________________________________________________

 

Jak pisałem wcześniej jeżeli nikt się nie rozgląda po bs'ach to niełatwo Cię zobaczy

 

jjs13n.jpg__________________________________________________________________________________________________

 

awpi1.jpg__________________________________________________________________________________________________

 

de_dust2002

 

Tutaj niestety tylko jedna kampa i ludzie nie zauważają jej gdy jest mało czasu do podłożenia bomby, w innym przypadku też mogą jej nie zauważyć :)

 

2w4l8vc.jpg_______________________________________________________________________________________

 

2ihaue9.jpg_______________________________________________________________________________________

 

de_mirage

 

Tutaj też jedna kampa lecz więcej nie znam :x

 

2rwklj6.jpg_______________________________________________________________________________________

 

2lndf12.jpg

 

Powodzenia w robieniu ninja defuse ;)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności