Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Chipsy by Monka Własny przepis :)

Monka ;D
 Share

Recommended Posts

Witam dziś przygotujemy sobie zajebiste chipsy w 2h ale można zmniejszyc czas do 60 minut :)ok zaczynamy1. potrzebujemy 1kg ziemniaków 2. Tłuczek ( nie mamy nikogo zabijać ;D)3.Miske na chipsy , folie przezroczystą i jakąś podkładke :P4. Składnik z którym zrobicie chipsy ja wezne ketpuchowe :)5.moździerz (ale nie taką jaką myślicie :D)6.Taca (taka do piekarnika ameliniowa :D )PRZEPIS1. Kładziemy ziemniaki na podkładkę kroi dosyć gubo tak z 3-5mm nakrywamy je folią i napierdalamy ile mamy sił ;D wkładamy chipsy do miski teraz zdejmujemy folię bierzemy nasz składnik mój jest ketchup2. Aby odpowiednio przygotować posypke ketuchpową nalezy nalać na podkładke wjebać go na grzejnij albo pod suszarke ( testowałem szybciutko :D ) i zdzieramy do moździerzy a nastepnie upierdalacie moździerzą tą zeschnięta papke i robicie z niech proszek ;* i wua la oto nasz składnik teraz posypujemy nasze chipsy wpierdalamy je na tacke i pieczemy z 5-15 minut zalezy kto jakie chce wyciągamy z piekarnika zdejmujemy folię i mamy zaciesz na ryjkach :> wszystko mi zajeło jakieś 2h roboty ale chipsów mi starczyło na tydzień Przepis wymyślony na poczekaniu więc prosze o wyrozumiałość :)Pozdro Monka ;D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines