wilmaTczew 0 Posted August 31, 2014 Share Posted August 31, 2014 Nick - DestroYeR Link do ssów http://www65.zippyshare.com/v/4631903/file.html wycinek z consoli === [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!==== Zbanowany nick : DestroYeR==== Zbanowane IP :==== Admin : Jimmy==== Powod Bana : Wstaw screeny na cs-classic.pl==== Wygasa : Nigdy ( od 08/31/2014 - 20 : 45 : serwer - ONly DD2 link do bana : http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=76642 Link to comment Share on other sites More sharing options...
PaPkUu 658 Posted August 31, 2014 Share Posted August 31, 2014 Gracz został odbanowany a temat został zamknięty. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts