ShaD 2,255 Posted August 31, 2014 Share Posted August 31, 2014 Po raz kolejny przy próbie zbanowania rozłączonego gracza, przeskoczyło mi na innego. Prosiłbym o jak najszybsze odbanowanie. Nick: xitAsLink do SSów:Wycinek z konsoli(bez IP)*:Serwer: FFALink do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=76689 http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=76690 Link to comment Share on other sites More sharing options...
PaPkUu 658 Posted August 31, 2014 Share Posted August 31, 2014 Zrobione. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts