Skocz do zawartości

Procent na admina!


Procent ;p

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Procent ;p 

2. Imię: Bartek 

3. Wiek: 17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Średnie

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Nie


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Czesc wszystkim :) Jestem mlodym czlowiekiem, Przeżyłem juz 17 latek. Uczęszczam do Technikum elektryczno-mechanicznego - profil elektryk. Jestem raczej spokojny. Moja pasja sa MOTOCYKLE :). Dlaczego ja mam byc adminem ? Mysle, ze czesto jestem na serverze, mialem juz stycznosc z adminowaniem. Wkurza mnie to gdy wchodzac na server odechciewa sie grac bo siedzi jakis gowniarz nie gowniarz i czituje, z pewnoscia denerwuje to mnie jak i innych graczy. Mysle, ze przyda sie pomocna dlon :) 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Gram aktualnie tylko na tym serverze wiec duzo w zaleznosci od dni roboczych/weekendow

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):  Dni robocze 2-4h, weekendy 8h

12. Staż w grze counter strike 1.6 - 6 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak, rowniez na Cod Mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem mam tylko 3 posty na forum, poniewaz dotychczas nie mialem potrzeby tu siedziec i nabijac posty bez sensu... Oczywiste, ze jesli byla by mozliwosc dostania posady admina na forum udzielalbym sie znacznie czesciej bo bylbym i tutaj potrzebny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby 40h ale ostatnio grasz po godzinie mniej więcej. Wypowiadasz się we we własnym podaniu, masz bardzo mało postów na forum (ogólnie nie wiesz co sieć dzieje), brak składki i ns. Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności