Skocz do zawartości

skarga 07 zglos sie


fuckthesystem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tego co wiem na kazdym serwerze expienie na pustym serwerze jest zabronione a ten o to admin z tego co widze robił to niejednokrotnie, nawet w tym momencie od 9 do 10 widze go samego na serwerze i podkladajacego paki na mapie fy_poolday. pisze lecz nie wiem czy to jest zabronione tutaj ale jezeli tak prosze sprawdzic hltv tam sa dowody;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać kolego, że Ci się bardzo nudzi i jak bardzo mnie nie lubisz więc pewnie stąd ta żałosna skarga .. pewnie masz duży ból dupy, że Ci słabo idzie expienie i nie chcesz być karany przez innych na serwie no ale cóż tak mają gimby niestety :) tak się składa, że na początku byli gracze a potem ich nie było więc poczekałem chwilę, może ktoś wejdzie fakt podkładałem Sobie pake ale nie przez całą godzine jak Ty to piszesz powyżej .. po drugie primo nie moja wina, że EXP leci jak ktoś jest sam niech zmienią, żeby leciał od 3 graczy i bd po problemie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Cie dziecko nie obrażam tylko stwierdzam fakty z tego jak się zachowujesz, tak się składa, że nikt mi nic nie musi dawać bo pracuję i zarabiam na Siebie, a wszystkie usługi na serwerze mam FREE bo jestem opiekunem jak Ci żal tyłek ściska to było się pchać na opiekuna .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Twój Nick:  FuckTheSystem 


2.Nick admina/gracza który zawinił:  07 zglos sie

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: dzisiaj okolo 9 do 10

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): hltv

6.Opis sytuacji: Witam z tego co wiem na kazdym serwerze expienie na pustym serwerze jest zabronione a ten o to admin z tego co widze robił to niejednokrotnie, nawet w tym momencie od 9 do 10 widze go samego na serwerze i podkladajacego paki na mapie fy_poolday. pisze lecz nie wiem czy to jest zabronione tutaj ale jezeli tak prosze sprawdzic hltv tam sa dowody;)

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07 zglos sie, nie podoba mi się twoje zachowanie i traktowanie naszych graczy. I skąd możesz wiedziec, że jest on dzieciakiem, bo ja nie wiem po czym to stwierdzasz, nawet jeśli ma mniej lat to co z tego? Każdy jest dzieckiem, bo ma rodziców. Nie życzę sobie takiego traktowania graczy. Co do expienia = przyznałeś się, tym razem kończy się to na ostrzeżeniu jako opiekun powinieneś znac regulamin. Dostajesz ostrzeżenie i lepiej będzie dla Ciebie jak się uspokoisz i ogarniesz, nie chce widziec więcej takiego zachowania z twojej strony, bo jako opiekun powinieneś dawac przykład, a nie tu sądzic kto jest dzieckiem, i stostowac takie słowa. Co do expa, zmienimy i ciekawe czy będzie wam miło, jak damy ograniczenie 6 osób, bo w nocy trudno tyle ludzi napotkac, ale ja się denerwowac nie mam zamiaru i tak to rozwiążemy.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga została rozpatrzona pozytywnie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności