Skocz do zawartości

Wywiad z Danielem - Tancerz czy zwykły gracz CS 1.6?


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461678350__daniel222.png

 

 

Gość: Đαηι∂ℓ™♥

2zec5ki.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/9079-%C4%91%CE%B1%CE%B7%CE%B9%E2%88%82%E2%84%93%E2%84%A2%E2%99%A5/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cześć Đαηι∂ℓ™♥! Witam Cię bardzo serdecznie w bardzo dobrze Ci już znanym Kąciku Redaktorsim cs-classic. Spróbuj coś o sobie opowiedzieć Naszym czytelnikom: jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

 

 

- Cześć, mam na imię Daniel, lat 15. Pochodzę z woj. Lubuskiego, mieszkam w małej wsi Osów.

 

 

Czy mieszkasz w typowej Polskiej wsi, w której znajdują się małe drewniane domki z jednym sklepem na przełomie 2km czy jednak coś więcej o niej powiesz : )?

 

 

- Można powiedzieć, że jest to typowa Polska wieś Jeden sklep i nic więcej No ale niedaleko mam większe miasto takie jak Gorzów WLKP. czy Drezdenko

 

 

W takim razie jak spędzasz czas wolny na powietrzu? Czyżbyś wyjeżdżał do Gorzowa WLKP. ?

 

 

- Czas wolny na powietrzy spędzam ze znajomymi grając w piłkę, tańcząc albo jadę do dziewczyny. Do miasta rzadko wyjeżdżam wole spędzić raczej czas na wsi.

 

 

Rozumiem, że w przyszłości również nie chętnie będziesz opuszczał swoje miejsce zamieszkania dla posiadanej pracy? Jak wiele znasz osób z którymi możesz pójść na imprezę?

 

 

- W najbliższej przyszłości planuje wyjechać do Poznana i tam dalej się uczyć : ) No jest kilka takich osób z którymi mogę pójść na imprezę , zazwyczaj chodzimy w 5-6 a na miejscu robi się nas więcej.

 

 

Gdzie chodzicie się zabawić? Do klubu, do innych znajomych? Jak najczęściej wygląda Wasza rozrywka : ) ?

 

 

- No najczęściej spotykamy się w takim jednym Klubie, ale tak to u innych znajomych czy pod sklepem taki mały wypadzie.

 

 

Rozumiem, powiedz, czym się interesujesz? Czy będziesz wiązał z tym przyszłość?

 

 

- Interesuje się komputerami, tańcem, muzyką, sportem. Tak, w przyszłości planuje pójść do szkoły informatycznej właśnie w Poznani.

 

 

Czyżby rósł kolejny programista? Co tańczysz oraz od kiedy rozpocząłeś swoją "karierę"?

 

 

- Takie mam plany Tańczę już 5 lat Bregdens'a, Tectonic i jakieś kilka miesięcy temu zapisałem się na Hip-Hop.

 

 

Dlaczego zacząłeś tańczyć akurat breakdance'a? Co Ci się w nim podobało? Skąd pomysł?

 

 

- Breakdance'a zacząłem tańczyć dzięki mojemu kuzynowi który namówił mnie na trenowanie z nim tego tańca Potem wyszło tak, że bardzo mi się on spodobał i tak to ciągnę do tej pory.

 

 

Czy trenujesz jakiś sport? Jakimi dyscyplinami się interesujesz?

 

 

- Jeżeli chodzi o sport to bieganie i siłownia Jeżeli chodzi o dyscyplinę sportową to siatkówka.

 

 

Oglądasz mecz, który właśnie leci? (30.08.) Co sądzisz o Naszej reprezentacji? Dojdzie do finału?

 

 

- No niestety nie oglądam Co do naszej reprezentacji to myślę, że poradzą sobie i może uda się im dojść do finału Przynajmniej na to liczę

 

 

Aktualnie w setach jest 2:0 Dla Polski, oraz prowadzą w trzecim 17:14, również jestem dobrej myśli. Jakiej słuchasz muzyki? Czy próbujesz tworzyć własną jeżeli należy ona do Twoich zainteresowań?

 

 

- Dziękuje za info Yea.! Słucham głównie Hip-Hop'u oraz muzyki clubowej, kiedyś bawiłem się trochę na konsoli u kumpla ale tak to Virtual DJ

 

 

Jak Ci idzie? Czy pragniesz być DJ na forum? Dlaczego nie posiadasz teraz żadnej rangi? Czyżbyś powoli rezygnował z cs-classic?

 

 

- No coś tam tworzę. Nie, nie DJ na forum to nie to do czego mnie ciągnie Rezygnowałem z powodu braku czasu A na pewno nie rezygnuje z CSC

 

 

Miło słyszeć, że tak szybko nas nie opuścisz. Myślę, że ta wiadomość Ci się spodoba, właśnie wygraliśmy mecz z Seribią - Czarnym koniec mistrzostw 25/19, 25/18, 25/18. Pozwól, że do sprawami forum zajmiemy się troszkę później. Czy oglądasz jakieś seriale? Jeśli tak, to jakie są Twoje ulubione? Jeśli jednak nie.. dlaczego? Czyżby brak czasu?

 

 

- No i zajebi*cie !Wracając do wywiadu .... Oglądam "The Walking Dead" oraz "Vikingowie" Bardzo fajne seriale Polecam

 

 

Jakie preferujesz filmy? Czyżby postapokaliptyczne typu oglądanego przez Ciebie serialu "The Walking Dead"? Czy masz swoje ulubione?

 

 

- No można tak powiedzieć, że preferuje w filmach postapokaliptyczne. Tak mam swoje ulubione.

 

 

Czy wyjawisz Nam jakieś tytuły :3 ?

 

 

- Polecam filmy takie jak ... " 28 Dni Później", "Księga Ocalenia", "Wiecznie Żywy" no i oczywiście "The Walking Dead"

 

 

Rozumiem, jak wyglądała Twoja historia z Counter-Strike 1.6? Od kiedy grasz i co Cię przy tym tytule zatrzymało i spowodowało, że grasz w niego do dziś?

 

 

- Pierwszy raz pokazał mi CS'a przyjaciel, było to chyba jakieś dobre 4 lata temu. Na początku bałem się grać na serwerach, ponieważ byłem początkującym graczem i ledwo botyna hardzie ubijałem, więc zostawałem zawsze na botach. Przyszedł taki czas kiedy właśnie ten przyjaciel podesłał mi ip do dość dobrej i rozwiniętej sieci i zacząłem tam grać, był to mod FFA i grałem tam z kilka miesięcy (sieć istnieje do dziś ). Counter Strike 1.6 bardzo mi się spodobał, jak jest miła atmosfera na serwerze to chce się grać no i to mnie zatrzymało przy cs'ie, fajne serwery, miła atmosfera podczas gry.

 

 

Posiadałeś kiedyś Administratora na Zombie Modzie oraz Cod 4k1, jednakże stwierdziłeś w wywiadzie, że zrezygnowałeś ze wszelkich rang z powodu braku czasu. Dlaczego już nie grasz na tych serwerach, tylko czasem widzę Cię na FFA? Czyżby była tam gorsza atmosfera? Znudziły Ci się wszelkie modyfikacje?

 

 

- Zombie Mody jak i Cod Mody znudziły mi się .. to nie jest to samo co zwykły mod jakim jest FFA, Only DD2 czy nawet 4Fun. Atmosfera na tamtych serwerach jest równie fajna jak i na innych CSC

 

 

Rozumiem. Czy w przyszłości masz zamiar przejść na cs:go?

 

 

- W cs:go gram od czasu do czasu Jednak wolę stary dobry CS 1.6

 

 

Jak wyglądały Twoje początki na forum? Dlaczego postanowiłeś składać podanie na administratora serwera?

 

 

- Moje początki na forum CSC nie były aż takie straszne, dogadywałem się z większością użytkowników, starałem się z nimi nie wdawać w żadne spiny itd... Podanie na admina postanowiłem złożyć, dlatego, że na serwerze nie zawsze jest admin a osób które "lamią" regulamin jest dużo.

 

 

Rozumiem. Czy będziesz jeszcze w przyszłości starał się o inne rangi? Może podzielisz się swoimi planami z Nami?

 

 

- Na razie to wolę zostać tylko graczem serwerów CSC.

 

 

Okej, w takim razie życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że inni użytkownicy Cię na tyle znali, że zrozumieją Twoją decyzję. Ja ze swojej strony już kończę. Pozostawiam Ci czas na pozdrowienie bliskich Ci osób. Trzymaj się.

 

 

- Ja również dziękuje ; )

Chciałbym pozdrowić...

 


Kryprona

Buźkę

Rybaka

Madzie

Siwego

PaPkU

No i oczywiście całą resztę. No to narka

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności