Skocz do zawartości

Podanie na Admina By James Rodriguez


szoguun

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:James Rodriguez


2. Imię:Oskar


3. Wiek:15


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8/10


5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


6. Składka (Tak/Nie):Tak przelewem.


7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/James%20Rodriguez/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Ponieważ gdy nie ma admina to dużo graczy nie przestrzegają kultury i regulaminu grając na czitach.Ja jestem bardzo częsty na serwerze i jestem lubiany przez graczy i adminów.Chciałbym żeby na serwerze był porządek o każdej porze dnia.Jestem miły,nie wdaje się różne konflikty tylko je próbuję rozwiązać.Bardzo mi zależy żeby być adminem starałem się dwa razy za pierwszym razem nie dostałem że względu na brak steam. Dlatego kupiłem za drugim podejściem nie dostałem z powodu zamkniętej rekrutacji. Teraz mam nadzieję że za trzecim razem mi wyjdzie jeśli nie złoże podanie za kolejne dwa tygodnie :).


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:STEAM_0:0:11000024


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-5 godzin.


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):W dni szkolne po 14-15 w weekendy nawet od rana.


12. Staż w grze counter strike 1.6: Pięć lat.


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Trzynaście razy dostawałem admina bez Steam głównie to były serwery gdzie grało sporo osób i potrzebowano adminów.


 


 


 


 


 


@M3ntor


1. Nie łże jak pies tylko jest to prawda jeśli nie wierzysz to trudno nie wierz nikt Ci nie każe.


2.Co wiek ma do ogarnięcia ? Można mieć  11 lat przykładam jest Pebble który bardzo dobrze radził sobie z adminem liczy się rozum i ogar a nie wiek.


3.Akurat jak ja gram tak jest a to że ty wbijasz zawsze kiedy jest admin to nie mój interes możesz spytać Luffiego,Shadowa,ajmiego i Natajla bo do nich pisałem w sprawie czitów na serwerze ;).


4.To że jestem miły,pomocny to nie znaczy że jestem lizusem mów co chcesz i tak się tym nie przejmę.


 


 


 


@S}{aDoW Jeśli dostane tego admina na okres próbny to pokaże CI że się nadaje :)


 


 


 


@RewoX* Własnie że ja znam się trochę na czitach bo sam grałem nie raz :X. I jak byłem tym adminem to własnie większość osoby zbanowane powodem "wstaw ssy" to nie wstawili.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.... moje zdanie znasz. Według mnie nadal nie nadajesz się na Administratora serwera..

Jednocześnie wiem jak teraz, od września, wygląda sytuacja z innymi: brak czasu, nauka itd.

Postaraj się bym w czasie Twojego ewentualnego okresu próbnego zmienił zdanie.

 

Moja ostateczna ocena będzie zależeć od wypowiedzi innych graczy / administratorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogar :P

 Jak możesz stwierdzić że jest ogarnięty jak prawdopodobnie nie widziałeś jak spełnia się w roli administratora .... Z takim głosem 3/4 graczy mogłoby zostać adminem. Więc uważam że twój argument jest błędy .

  

Wszystko pięknie fajnie składka , imponujący gametracker ale i tak jestem na NIE 

 

 

 

 

 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Trzynaście razy dostawałem admina bez Steam głównie to były serwery gdzie grało sporo osób i potrzebowano adminów.

Dobra dobra niby byłeś 13 razy !? Coś czuje że łżesz jak pies :)

 

 

 

 

 

3. Wiek:15

 

Ja uważam że chłopczyk (bo tak to można określić ) w wieku 15 lat nie jest jeszcze na tyle ogarnięty by być adminem na serwerze . Według mnie przedział powinien zaczynać się +17

 

 

Ponieważ gdy nie ma admina to dużo graczy nie przestrzegają kultury i regulaminu grając na czitach.

 

Dobra dobra standardowa śpiewka każdego kandydata na stanowisko administratora . Co wchodze to widze że admin siedzi.

 

jestem lubiany przez graczy i adminów

Lubiany bo się podlizywałeś a takiego czegoś nie lubie.

 

Dziękuje! POZDRAWIAM! ŻYCZĘ MIŁEJ GRY! :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam jak S}{aDoW ale NIE jestem za okresem próbnym.

Po co kolejny admin co może wchodzić tylko po szkole??? Przecież takich mamy aż za dużo. Jak nie ja to większość adminów jest na steam!

Od tygodnia gdy wracam z pracy widzę co najmniej 3 adminów online na steam. Jesteś młody sympatyczny, ale raczej nie masz doświadczenia z cheaterami więc wnioskuje, że banował byś 3/4 osób na ns grających lepiej niż Ty. Również jak dejv zauważyłem, że bardzo dużo osób mówi, że zachowujesz się jak dziecko. Kolejna sprawa to micro ... Nie używasz go a jeżeli już coś powiesz to ledwo co można cokolwiek zrozumieć. Powiedz mi też jakim cudem Twój staż wynosi 5 lat? Skoro miałeś Np 2 letnia przerwę to staż masz 3 lata ... Jeżeli teraz nie dostaniesz adma złożysz podanie za kolejne 2 tyg? To kompletnie bez sensu i po raz kolejny spotkasz się z odmową. Bardzo rzadko widzę aby na serwerze nie było admina w godzinach popołudniowych wiec to kolejny powód przez który utwierdzam się w tym aby ni rekrutować ludzi na popołudnie. Czy jesteś lubiany przez adminów i graczy? Chyba przez tą młodsza część ... Większość starszych graczy nie ma za dobrego zdania o Tobie, bo zachowujesz się zbyt dziecinnie. Z tego co zauważyłem to tylko niektórzy admini cię pozytywnie odbierają. Dla mnie możesz miec vipa, ale na administratora się nie nadajesz. Powiedzmy sobie szczerze ... Połowa ludzi da tak/okres próbny dlatego, że będzie im ciężko odmówić chłopakowi... Ale radzę się nad tym poważnie zastanowić bo trzeba wybierać odpowiednie osoby na odpowiednie stanowiska! Lepiej dać szansę bardziej doświadczonym, starszym i bardziej ogarniętym graczom !

 

Na NIE!

 

@EDIT

 

Skoro nie gracie na ffa i nie wiecie jak wygląda sytuacja na serwerze to po co te wypowiedzi? To, że James sie udziela na forum to zupełnie inna sprawa.

 

@EDIT 2

L.Messi ... Skoro nie znasz M3ntora to go nie oceniaj ... Skąd możesz wiedzieć o tym, że ktoś jest bardziej ogarnięty?? Znam go dobrze i wiem jaki jest. Nie tylko jego zdaniem rekrutacja powinna być 17+ ... Admin mający 15 lat to moze być na cod mod 350 gdzie większość graczy to dzieciaki. Po raz kolejny się pytam skąd możesz wiedzieć czy Karol jest 10 razy bardziej ogarnięty od niego skoro go nie znasz? Nie oceniaj książki po okładce... Poza tym mając 20 lat chyba mam prawo uważać 15 latków za młodziaków nie?? Proponuję trochę myśleć przed napisaniem posta!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak moze nie gram duzo na ffa , ale zawsze jak wchodzilem to Ty byleś xd :

Steam +

amx +

staż +

składka +

Mnie osobiscie przekonales a na pewno kolejny admin sie przyda :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wieku jestem za okresem probnym , chlopak sie stara i jest czesto na serwerze mozna mo dac szanse ale nie rozumiem osob co nie gra na serwerze ffa a wypowiada sie w tym temacie to , ze james sie udziela na forum to inna bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentor całe szczęście,że Ty o tym nie decydujesz od ilu można składać podania.

Jest lubiany bo go sam lubię i nie dlatego, że liże dupe tylko dlatego, że jest pomocny i stara się jak może. Zależy mu na tym stanowisku niż wielu innym graczom. Chcą admina bo chcą rangę. Połowa ma takie podejście.

Ja osobiście znam wielu 15 latków ( Twoim zdaniem chłopczyków), którzy są bardziej ogarnięci od 18 czy 19 latków. Wiec możesz sobie darować (Przykład Karola 16 lat o ile się nie mylę) i jest min. 10x bardziej ogarniety o Ciebie i się nie mylę ;)

Co do samego podania jestem za okresem próbnym, widać że się stara, wiedać ze mu zależy. Zawsze można spróbować, a jak się nie uda to podziękujemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes fajnym graczem ale po co kolejny admin ?tak jak rewox pisał po szkole to kazdy siedzi na steamie ja jestem na steam codziennie od 20 to wystarczy napisac i wejde :Ptak poza tym 13 razy admin?cos mi sie nie widzi zeby NSA dawali na takie stanowisko...mikra w ogole nie uzywasz czasami cos tam powiesz a tak to nic;/ "jestem lubiany przez graczy i adminów." skąd wiesz ze jestes lubiany?pisza ci tak na csie czy cos?ja do Cb nic nie mam ale jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również na nie. Gram na FFA ostatnio często i mimo iż widzę cię w miarę często to moim zdaniem kolejny admin na popołudnie jest niepotrzebny. Połowa adminów siedzi po południu. Co wejdę to zawsze jest jakiś :) No i niestety fakt ale jesteś trochę dziecinny... Nie używasz micro..

 

 

 

Ja uważam że chłopczyk (bo tak to można określić ) w wieku 15 lat nie jest jeszcze na tyle ogarnięty by być adminem na serwerze . Według mnie przedział powinien zaczynać się +17

A ja mam inne zdanie. Nie jeden "chłopczyk" potrafi się lepiej zachować niż nie jeden 20'latek :)

 

Też wydaje mi się że nie byłeś 13 razy adminem. Nie na non steam. A nawet jakbyś miał te 13 razy to wcześniej byś kupił steam'a. 

Lubię cię i w sumie nic do cb nie mam, można się nawet czasem z tb pośmiać ale jestem na nie. 

 

@M3ntor wyluzuj :) Chłopak pisze sam nie wie co :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może moje zdanie nie wiele zmieni ale.. gram już na ffa dość długo i tak: może jesteś często na serwie ale tak jak wyżej mówią popołudniami (po szkole :P) wtedy jest przy najmniej po kilku adminów, dlatego nie widzę potrzeby brania następnego nawet na okres próbny bo po co? :) też uważam, że admini powinni mieć przynajmniej +17 bo są to już osoby trochę bardziej poukładane niż młodziak (mam 20 więc chyba moge tak powiedzieć xd). Twój niby staż też mnie nie przekonuje, rewoX* pokazał, że jakiegoś wałka robisz :P. Reasumując jestem na NIE. Spróbuj za rok ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz nie ma mnie na serwerze, ostateczna decyzje podejmie Shadow. Nie wiem jak wyglada obecnie FFA gdy szkola sie zaczela. Nie moge decydowac tym razem bo glosy sa podzielone.

Ale mam prawo do swojego glosu  i jestem na Tak

Dlaczego?

-bo to bardzo aktywny forumowicz , dzieki niemu nie trzeba czekac na sygnatury wiecej niz dzien.

-kupil specjalnie steam i vipa.

-ogolnie bardzo sypatyczna osoba.

-mi osobiscie jego wiek nie przeszkadza mimo ze mam 2 razy wiecej lat :P

-mnostwo przegranych godzin na serwerze

-zna regulamin i nie wypowiada sie w swoich podaniach, choc czesto dyskusja jest goraca.

Moim zdaniem zasluzyl na okres probny (zawsze mozemy zrobic temat gdzie kazdy wypowie sie jak mu ewentualnie poszlo)

 

Pozdrawiam Wszystkich i juz nie moge sie doczekac jak znowu pogram na FFA ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale wy wymyślacie..... Ja dostaje co chwila powiadomienia czy możesz wejść bo aimer....i to po szkole, więc admin nie zawsze jest. 15 lat i malo? W naszym gronie byli +17 i okazali sie chamami i dzieciakami. Twierdzicie, ze jest dziecinny gdyż? Ja tez jestem dziecinna.... Powygłupiam sie przez mikro, pośpiewam, ale gdy trzeba pokazuje dojrzałość. A wiecie co on pokażę? NIE. James wprowadza przyjemną atmosfera na serwerze, jest bardzo przyjazny i chyba nikt temu nie zaprzeczy. Rewox, kogo ty oczekujesz? Tak samo Tobie dawali pierwszą szanse na wykazanie sie, wiec czemu jemu nie dasz? Drugie podanie, zależy mu..... Na forum znany, szanowany. Dobrze wykonuje swoją pierwszą range, grafika, więc dobrze będzie wykonywał prace admina. Okres próbny sie mu należy, wtedy ocenicie jego pracę i podacie swoje powody. 

 

 

Damian ma racje, pisząc argumenty za. Zasłużył na to.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że się stara - specjalnie zakupił vipa i steama, poza tym to jego trzecie podanie. Prawie wszystkie wymagania ma spełnione, więc czemu nie? Jestem za okresem próbnym.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luffy dobrze pisze chłopaczyna sie stara miał zaczekać z podaniem poczekał napisał kolejne widać ze chłopakowi zależy m3ntor co do wieku znalazł bym Ci 15 latka co jest bardziej ogarniety niż typy po 19,20 lat ... wiek to tylko liczba ;) ja bym dał chlopakowi szanse i na okres próbny jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy sprawiedliwi co do wszystkich. Rekrutacja jest zamknięta, to dlaczego niby tym razem ktoś miałby otrzymać admina. Podanie powinno zostać odrzucone, tak jak poprzednie. Zachowujmy się dojrzale, jak coś robimy to nie ma ulg, bo typek jest aktywny na forum, czy tam często gra. FFA jest ogarnięte, jest zgrana ekipa bez dzieci. Dla mnie ktoś kto ma poniżej 16 lat jest dzieckiem niestety. Ja jestem na NIE i zdania nie zmienię, dopóki rekrutacja będzie OFF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje wam, że ma 15 Lat ;o ? A wiecie, że ja też mam 15 lat i co ... ? Jakie zdanie macie o mnie ? Jakoś u mnie nie było sprzeciwów co do mojego podania na zm czy cod 4k1 jak składałem podanie -_- 

 

Jestem na Tak

 

Wiek

Aktywność na serwerze

Doświadczenie

Składka

 

 

 

Bądźmy sprawiedliwi co do wszystkich. Rekrutacja jest zamknięta, to dlaczego niby tym razem ktoś miałby otrzymać admina. Podanie powinno zostać odrzucone, tak jak poprzednie. Zachowujmy się dojrzale, jak coś robimy to nie ma ulg, bo typek jest aktywny na forum, czy tam często gra. FFA jest ogarnięte, jest zgrana ekipa bez dzieci. Dla mnie ktoś kto ma poniżej 16 lat jest dzieckiem niestety. Ja jestem na NIE i zdania nie zmienię, dopóki rekrutacja będzie OFF.

 

 

Rekrutacja jest otwarta na FFA -.- Tylko na serwerze DD2 jest zamknięta :*

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja jest On , zmienilismy to po wymianie zdan z Shadowem. Byc moze nadal na serwerze jest OFF ale tego nie wiem bo nie mam dostepu do FTP.

Aktywnosc po wakacjach spadla z tego co Shadow mi pisal, duzo osob wielo sobie urlopy (ja tez :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Głównym powodem jest wiek i jego zachowanie.drugim powodem jest czas 2-5h dziennie nie wystarczy zwłaszcza jeśli chodzi o godziny po południowe, tak jak rewox powiedział "po co nam admin na po południe" . Może i jest lubiany oraz zna amx lecz jest dziecinny i niedojrzały.

 

Pozdrawiam

ZooM

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności