Skocz do zawartości

Podanie - I3ryk


Gość I3ryk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: I3ryk


2. Imię: Sebastian


3. Wiek: 19


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(8/10): Bawiłem się w stawiane serwerów to mam obcykane :]


5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/I3ryk/193.33.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Witam wszystkich serdecznie mam na imię Sebuś ^^ mam 19 lat jestem bardzo spokojnym i uprzejmym człowiekiem dobrze dogaduję się z ludźmi. Dlaczego chcę zostać Adminem ? Hmm na serwerze jestem często myślę że bardzo ^^ chciałbym tak za przeproszeniem zrobić z tym serwerem porządek. Dlaczego ? Dlatego jak każdy wie rano , wieczorem nie ma admina no i wchodzą tak zwane Pokemonki  ^^ no i się zaczyna czitowanie , bluzganie innych bo jak admina nie ma no to oni tam rządzą tak ? Chciałbym jeszcze dodać sytuację z moim Forum nie mam jak na wymaganiach ale lubię przesiadywać na forum itp ależ naprawdę nie mam po co. Oczywiście jak zostanę Adminem to się zmieni dlaczego ? Dlatego bo wtedy będę miał co robić pomagać :] !


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie nie posiadam Steam ale chcę zakupić za mieś.


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Moim zdaniem dużo :] Bo zawszę znajdę czas.


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Robocze 5-7 H Weekendy Hmm 24 H z małą przerwą ^^


12. Staż w grze counter strike 1.6 7 Lat z przerwami.


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak byłem na swoim serwerze.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności