Skocz do zawartości

Nowy serwer ?


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , serwerownia się rozkręca , ma stałych graczy , a więc chciałbym przedstawić Wam mą propozycje o stworzenie serwera , którego u nas jeszcze nie ma. Oczywiście o reklamę i jak oplacenie serwera ( 25 sloty / 1 chowany ) będę oplacal ja z swojej kieszeni. Jezeli chodzi o moda , to zrobilibysmy ankiete - mod , ktory ma najwiecej glosow wygrywa! .. ale najpierw :

 

co myslicie o tym , aby powstal nowy serwer? wypowiadajcie się , chce poznac Wasze zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko CS:GO teraz.
1.6 upada, a żeby rozkręcić serwer trzeba wydać naprawdę sporo kasy (no chyba, że masz na start 300 zł). Z CS:GO jest odwrotnie, trzeba wydać trochę więcej za serwer, ale rozkręcić go można szybko i bez wydawania kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sens, ile ja miałem kupowanych reklam na swoim diablo ? Parę razy kupowaliśmy + serwer stał na naszym booscie i od kwietnia do końca lipca była lipa z graczami, do póki nie zrobiłem resetu i lepszej modyfikacji z Karolem.

1.6 jak dla mnie już odpada Haze, nie starczy ta jedna reklama nawet za 300 zł by rozkręcic serwer, bo wiem co było z diablo.

Teraz trzeba iśc do przodu, a nie się cofac i ogarniac serwery CS:GO i je rozkręcac bo 1.6 za nie długo przestanie istniec.

Edytowane przez Lato ~wOw~ [t]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze zamiast 1.6 zrób CS:GO bo 1.6 tak upada ja też będę odchodzić od 1.6 gdziesz po świętach a kto wie czy za rok 1.6 to będzie historia teraz najlepiej tylko CS:GO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chlopak ma dobry pomysl i pieniadze to nie zabierajcie mu checi. Chce sie wykazac to fajnie z jego strony . 

Go to przyszlosc ale trzeba miec mocnego kompa i szybki internet co duzo osob zniecheca. 

Ja kupilem lapka za 3 tysiace i mam max 60 fpsow. To malo zeby pomyslec o takiej samej grze jak w cs 1.6

Dlatego wole 1.6

Edytowane przez Damian? NL/PL
Ja gram na kompie za 1,5k i jakoś problemów z niestabilnością nie mam xD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up 

Ja mam to chyba sie KArol zamienimy :P

W CS:GO lubie najbardziej otwieranie skrzynek (jestem hazardzista z natury)

Otworzylem z 200 skrzynek ale i tak nic powyzej 15 euro nie wypadlo wiec lipa :P

Edytowane przez -_-
Tak jak ja :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pomysł sam w sobie nie jest głupi, tylko pytanie czy warto.

Nie lepiej zainwestować w coś co da pewność rozkręcenia na dłuższy czas? Serwery 1.6 tak naprawdę upadają, a CS:GO jest naprawdę łatwo rozkręcić. Za te pieniądze można spokojnie postawić 2 PORZĄDNE serwery CS:GO i masz pewność, że nie będziesz musiał ciągle do nich dokładać.

Ja z powodu braku miejsc na boost też go niestety tam nie dodam (jeżeli chcesz otworzyć serwer 1.6)

Nie chodzi o podcinanie skrzydeł, chodzi oto, że 1.6 już upada, zostają same ns'y, większość odpalona, graczy z dnia na dzień ubywa i bez dużej ilości kasy (która się pewnie nie zwróci) nie ma szans na rozkręcenie go. 

Większe sieci już idą w stronę cs;go, bo wiedzą że 1.6 w niedługiej przyszłości upadnie, a nikt nie chce zostać z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja mogę zrobić serwer, ale ty będziesz się musiał nim opiekować.

Czyli ja mogę być technikiem, ale ty musiałbyś zajmować się adminami i działem serwera.

Opłacenie serwera zależy od TR jakie chcesz na nim mieć. Dalsze informację możesz otrzymać u mnie na GG/PW/STEAM/TS

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Niedługo będę powiększał o kilka, ale jest problem z tymi ciągłymi "Sesja jest niedostępna" przez Valve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To nie temat na takie dyskusje, ale problem z sesją to wina tego iż serwer stracił połączenie z Valve. Zanim połączysz się z serwerem, łączy cię z poczekalnią Valve i dopiero potem z serwerem, jeżeli serwer nie połączy się z Valve, ty nie wejdziesz na serwer, a czasami zdarzają się takie problemy, a ostatnio nawet coraz częściej. Dzieje się tak prawie wszędzie.

 

Koniec ze spamem, teraz tylko komentarze na temat tego jaki mod i jaka ilość slotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeamPlay

 

Ja mogę się dołożyć na składkę bo to dobry typ serwera do cs:go przydatny dla osób które chcą poprawić skila a także nauczyć się nowych taktyk.

Ilość slotów 20? + ukryty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności