Skocz do zawartości

Podanie xLast


Kacperek:P

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: xLast

2. Imię: Kacper

3. Wiek:16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Składka (Tak/Nie): tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/xLast/193.33.177.166:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem uczniem 1 liceum lubię sport najbardziej piłkę nożną i jestem przyjaznym typkiem.Myślę że na tyle ile gram gra bardzo dużo chiterów oraz innych nie przestrzegających regulaminu wprowadze dobrą atmosferę i będę banował za karygodne zachowania gram dużo więc będę ,,łapał nieprzestrzegających regulaminu``

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Bardzo dużo codziennie moge grać po 4-5 godzin albo 2-3 godziny

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze(14-18)Weekendy(8-10,15-18)

12. Staż w grze counter strike 1.6: 4 lata

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Tak

 

Bardzo zależy mi aby być tu adminem uwielbiam ten server i chciałbym wprowadzić dobrą atmosfere. :P

Inka Co do bana za skan poszłem do wc a brat mi pisał przekleństwa oraz robił skany itp. Oraz poprawiłem się z tych banów i błagam żebyście dali mi szansę zmieniłem się już nie klne na serverze nie skanuje oraz z szacunkiem odnoszę sie do adminów oraz graczy .

Edytowane przez Kacperek:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry typek. Często gra na serverze a ostatnio mało adminów jest w godzinach wieczornych. Sądzę, że warto dać mu szanse. Zawsze przecież można zabrać mu admina jeśli nie spełniał by wymagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Dla mnie za szybko piszesz te podania. Nadrób aktywnosć na forum i zapraszam za tydzień.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności