Skocz do zawartości

By Washi [1]


Washi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby tu powiedzieć - pracę wykonane w stylu "nawal tekstur ile się da".1. Praca przejaśniona. Render słabo widoczny i przekontrastowany. Napis w ogóle nie pasuję.2. Słabo. Prócz pobawieniem się filtrami, dodaniem jakieś teksturki i napisu nic szczególnego nie ma.3. Pusto! Render nie wtopiony, za ciemny, jeszcze podchodzący pod kolor tła. Napis za duży.4. Wielki, tragiczny przepych. Render przejaśniony, złe proporcje. Nawalone tekstury nic więcej.5. Tu nie jest w sumie źle, aczkolwiek napisami nie bawiłabym się na twoim miejscu. 6. Najlepsza. Tylko jestem ciekawa, jaki jest oryginał ;) 7. Masakra? Przegiąłeś z światłem. Render praktycznie nie widoczny. Praca razi w oczy.8. Rendery źle ustawione, nie wtopione. Bezsensowne tło o napisach już nie wspomnę.Co tutaj mówić.. krytyka musi być, bo jest SŁAABO! Jak to oceniali moje prace - robisz je bez koncepcji. Napisy? Jak nie umiesz pisać, to tego na razie nie rób.Ćwicz, ćwicz!Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/a/img5/9237/90424013636771902096.pngTą ocenię bo najlepsza z podanych.Wolę ciemne tagi, to po primo i na to wpływu nie masz.Do rzeczy. Kolory ładne (ale do podkręcenia), lewy górny róg zniszczony totalnie, napisy (we wszystkich sygnaturach) to - bez obrazy - porażka. Kontrast leży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://iv.pl/images/86651576176871566856.pngC4D poukładane na kij w oko, źródło światła niby jest (pewnie nie zamierzone), ale światła nie widać na postaci. Kolorystyka i niebieskie świetliki (?) nie pasują. Napis jeśli ma służyć jako znak wodny, to go daj na lekkim kryciu przez całą pracę, a nie wielki psujący w rogu czy w innym niepasującym miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności