Skocz do zawartości

Podanie Sung nr. 2


Zimny.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Sung

 

2. Imię: Jakub

 

3. Wiek: 16lat

 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10 <- Ale tak jak każdy ciagle sie ucze.

 

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak ( Tylko przy laptopie )

 

6. Składka (Tak/Nie):Tak

 

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Sung/193.33.177.166:27015/

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Wiem że niegram długo na tym serwerze ale, dużo razy gracze łamią regulamin np. Skanuja gdy nie ma admina, nie robia cel mapy tylko siedza i bawia sie zm. Jestem kulturalnym chłopakiem, ale wiadomo każdego poniosą nerwy i sie zdarzy takie nie mile slowo. Mam tutaj przegrane 1812 minut ale ciagle to leci w góre.

 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Tak jak każdy chodzę do szkoły wiec dziennie moge poswiecic 2/4h, na serwerze. A w weekendy to te godziny beda różnie raz mniej raz wiecej. Posiadam VIP'a i Slota więc na serwer moge wejść w każdej godzinie, gdy bedzie to potrzebne.

 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:W dni robocze to codziennie ( do soboty).

Od 15:10 do 17/18.

 

W weekendy to będzie różnie.

Przeważnie to od 11 do 13 i od 17 do 19. Ale wiadomo każdemu może wypaść jakaś sprawa.

 

 

12. Staż w grze counter strike 1.6: W cs'a juz gram bardzo duzo zaczołem grać gdy mialem 11lat, wieć moj staż wynosi 5 lat.

 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak miałem admina wiele razy na serwerach ZombieMod i DeathRun.

 

 

 

@Ruskiee masz racje z ta literowka. Przepraszam :)

Edytowane przez Sung
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK ! Skoro Ilonka mu daje szanse to ja też , gram coraz mniej myślę że bd się spełniał w roli admina.

 

+ amx

+ wiek

+ składka

+ mikro

 

"duzo zaczołem grać" myślę że to literówka przy szybkim pisaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pisz na PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności