Jump to content

pluginy na serwer


MaDn3sS
 Share

Recommended Posts

1.fajny plugin, który chciałem wam przedstawić, zapisuje rozmowy graczy oraz ich steam id/ip. Jest to przydatne przy rozwiązywaniu sporów o wyzwiska, groźby i tym podobne. LINK-http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/1395-votowanie_na_mape_po_crashu_serwera.html 2. Ostatnim pluginem jest lucia-hallucination, która umożliwia nam w sprytny sposób przyłapać czita na gorącym uczynku. Plugin ten powoduje pojawienie się zarysów postaci na ścianach, widzą je jedynie osoby z wh i admini. Filmik dowodzący skuteczność pluginu : http://www.youtube.com/wa...player_embedded LINK DOWNLOAD- lucia-hallucinations.sma- http://amxx.pl/index.php?...&attach_id=3203 lucia-halucinations.amxx-http://amxx.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=3204

Link to comment
Share on other sites

jak dla mnie:1. jest nie potrzebna za bardzo bo zaśmieci tylko serwer wiado im więcej zbędnych pluginów tym gorzej 2. przydaje się powiem wam :D Ps: popraw linki (chyba że ja mam coś zwalone :D)

Link to comment
Share on other sites

Guest MAGNET

Mialem kiedyś ten 2. plugin I jest to fajna sprawa ;)A co najważniejsze działa!!!Jedyna wada to taka, że troche ping podnosi (mi ;D)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy