Skocz do zawartości

Skarga na "admina" The moment


Crispi

Rekomendowane odpowiedzi

Moj nick:Top ChipsNick admina : The MomentGodzina 10:30Powod skargi : ban za nic i kickiŚwiadkowie: Nie pamietam nickow byly 3 osoby poza mna z adminem.Opis : Sprzeczka z adminem o to ze rzuca mi fleshe (swoj team) celowo admin stwierdzil ze se poprostu da "kicka" po wbiciu zapytalem czy mu ulzylo, dostalem bana na 30minut. Bana nie powinno byc kicka tym bardziej. Ten czlowiek nie potrafi adminowac jest slaby, prosze cos z nim zrobic:)Dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, on w ogóle nie ogarnia ... Wiem co wczoraj zrobił niby przeprosił ale to na pewno nie z własnej woli tylko Paweł mu pewnie kazał. Zaczął mnie obrażac chociaż jest adminem, również dostałem bana za free.. Czekamy na Pawła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTO TO W OGÓLE JEST ?!Czemu zatrudniani są admini którzy wgl nie ogarniają , nikt ich nie zna i są na forum pare dni !? Jeżeli zmieniłeś sobie nick to spoko rozumiem , ale jakiegoś moment nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam takiego admina, a gram tam często. Kto to w ogóle jest ? ;d Musi stracić admina jeżeli daje bany i kicki za nic, bo takie coś jest niedopuszczalne. Czy tylko ja tu czytam regulamin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności