Jump to content

Skarga na "admina" The moment


Crispi

Recommended Posts

Moj nick:Top ChipsNick admina : The MomentGodzina 10:30Powod skargi : ban za nic i kickiŚwiadkowie: Nie pamietam nickow byly 3 osoby poza mna z adminem.Opis : Sprzeczka z adminem o to ze rzuca mi fleshe (swoj team) celowo admin stwierdzil ze se poprostu da "kicka" po wbiciu zapytalem czy mu ulzylo, dostalem bana na 30minut. Bana nie powinno byc kicka tym bardziej. Ten czlowiek nie potrafi adminowac jest slaby, prosze cos z nim zrobic:)Dziekuje pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, on w ogóle nie ogarnia ... Wiem co wczoraj zrobił niby przeprosił ale to na pewno nie z własnej woli tylko Paweł mu pewnie kazał. Zaczął mnie obrażac chociaż jest adminem, również dostałem bana za free.. Czekamy na Pawła.

Link to comment
Share on other sites

KTO TO W OGÓLE JEST ?!Czemu zatrudniani są admini którzy wgl nie ogarniają , nikt ich nie zna i są na forum pare dni !? Jeżeli zmieniłeś sobie nick to spoko rozumiem , ale jakiegoś moment nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam takiego admina, a gram tam często. Kto to w ogóle jest ? ;d Musi stracić admina jeżeli daje bany i kicki za nic, bo takie coś jest niedopuszczalne. Czy tylko ja tu czytam regulamin ?

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy