Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> [BAN]Demo Tymbark śmiech na sali jak sie pali !!!


mam_wyjebane

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MaM WyjebanE


Nick podejrzanego: Tymbarkowy ak Famas
IP podejrzanego: IP tego pana znacie
Data (dzień, gg:mm) zajścia: sobota 4 pażdziernik 18:45
Twoje demo:  http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1410041840-de_dust2-1412440800-1412442300.zip
Rodzaj czita: Coś koło aim no recoila

Nazwa mapki: only dd2
Czasy podejrzanych akcji: 3:55:26 start
IP /Nazwa serwera: 193.33.177.101:27156 only dd2

 

3:55:26 I zaczyna sie się akcja proszę właczyc demo właczyć zwolnienie gry x1/2 i obserwować ładnie celownik jak pięknie widzimy co sie dzieje pożniej nasz pan wyrzuca famasa bo juz było ban przesadnie i tu widać na m4a1 jak ładnie coś mu podnosi celownik sam na banki !!! A na zwolnieniu x1/4 jeszcze lepiej widac jak z 3 bani na 4 ładnie jak aim przyciąga nikt tak w stnie precyzyjnie nie jest ogarnąć banki jak dopalacz pozniej prosze ogladać demo na zawolnieniu 1/4 przy każdej akcji slicznie widać jak naprowadza na głowe tyle dziekuje czekam na waszą ocene jak tu sie nik kompetenty nie wypowie podam to dalej i moze inny wam udowodnią i wam bedzie głupio ze tak slepi jesteście !!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahahahaha dobre :) idz sprawdz inne demka lub przerzuc na innego gracza i zobacz jak celownik zachowuje sie na szybkosci x1/4 nic mi gosciu nie wmowisz.

 

Wyrzucilem famasa iz brak ammo a wiedzialem ze jest za skrzynka jeszcze jeden i szybko zmienilem bron aby go ubic.

 

 

Zobaczylem na siebie demko to pisz... Zabronisz !? Myslisz ze na twoim demku tylko tak ubijalem modele ? jestes w bledzie bylo wielu kozakow ktory chcieli cos udowodnic a zawsze jest lipa. 

 

pozdrawiam. 

Edytowane przez Tymbarkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na demku nic nie widać, to jest pro gość i tyle...
Było wielu kozaków takich jak ty.

A tak wgl to co ma znaczyć ta wiadomośc do mnie na priv ? 
ta ty bocie jebany po co sie wpierdalasz w nie swoja rozmowe i jeszcze mnie banujesz czego tego tymbark nei zrobił co bronisz mu dupy na ciebie tez czas przyjdzie wiec uwazaj

Grozisz mi ? jak tak to pozdrawiam, 
Tymbark czysty
Pozdrawiam: Miko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jestes przydupasem tybara hehehe a priv tumanie to priv wiec po h sie afiszujesz myślisz ze tym coś zdziałasz smieszny jesteś

 

A co do oceniania kogoś mianem PRO to bym sie zastanowił bo jak jest taki pro niech zacznie od steama a pożniej od gry panie drugi pro na ns heheheh 8zł niestać masakra

 

Zapomniałem tam dopisać ciekawostke i screna z serwa Acc 79% 700 kili 650 baniek nawet neo taz pasha w kupie wzieci tak baniek nie umią strzelac hahaha i kto tu jest smieszny statystyki pokazują i nie kłamią

Edytowane przez mam_wyjebane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wyjebane, to że tymbarkowy nie ma steama to jest zerem. Gra lepiej ns od ciebie i od razu odpalony ?  ?? to jest tylko jego sprawa czy kupi sobie czy nie i weź ogarnij swoje słowa bo za bardzo przeklinasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede sobie koloł ile mi sie podoba a gombaza nie bedzie mi mówić co mam robić nsów na bl sie nie wrzuca bo po co szkoda czasu dobra niech wma bedzie gimbusy meczcie sie z pedąłem dalej który na ns odpala i adminem jeszcze jest kazdy na serwie sie skarzy na tego cwela a po 2 na zawodach sie nei zdarza co ten cep pokazuje na serwie ze swoim odpaleniem ale to wasz brocha pozdro 600 dlamnie jest nikim i jest odplony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość to i do mnie miał spine... demo rozpisane jakoś z dupy, jak gra Tymbarkowy to każdy wie a Ty ziomuś szukasz po prostu rozgłosu albo jakiś spin. Mi groziłeś, wyzywałeś na serwerze, wyłapałeś bana i dalej tu widniejesz. Chwaliłeś się, że Twój brat siedzi w administracji BLa. To proszę bardzo wrzuć mnie tam bo też mi groziłeś, że tam wyląduje - czekam do tej pory z niecierpliwością - no i przy okazji też Tymbarkowego. Nie wiem co Ty tu czarujesz, ale robisz pod sobą nie złe gó*** i coś czuje, że tak szybko jak tu przybyłeś tak szybko stąd wylecisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam_wyjebane ile ty niby masz lat ? Widac , ze dziecko 8-13... A tak poza tym to gracze ns wcale nie sa dnem itd. Nikogo tutaj nie obrazaj i nie uwazaj ze gracze steam sa lebsi od ns , bo wcale tak nie musi byc. Moim zdanie powinienes warna zarobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zostałem poproszony przez Hooligana na luknięcie dema pozwolę się wypowiedzieć.

Wielu może mnie nie znać jestem Sędzią Głównym na BL, obejrzałem wiele dem ale te demo jest proste jak barszcz więc do rzeczy.

2;47  2 HS ab ewidentny celownik automatycznie przeskakuje wyżej  1/4

3;59-4;00 obydwa fragi i zachowanie celownika ab aż bije po oczach bez zwalniania, 2 frag ten dalej spójrzcie co robi celownik jak model wwstaje z kucaka śmiech

6;58 kolejny raz widać jak ab skacze z głowy na głowę

8;02 1 pestka nisko 2 już celownik wskauje na głowę moim zdaniem nierealne do zrobienia

11;42 zachowanie celownika po śmierci czy waszym zdaniem to normalne żeby celownik szedł na banie a potem opadał

19;43 ab goni ten model

20;43-44 toż to smieszne jak ten celownik się głowy dokleił

Przecież to nie trzeba być ekspertem, żeby stwierdzić że coś nie gra jak na całą mapę jedynie 1 frag oglądałem do 21;00 to nie jest głowa. Gość jest ewidentnie odpalony, a tu 99% pisze że to skill,masakra. wypisane akcje są te najbardziej widoczne gdzie bez zwalniania widać jak celownik skacze.

Odpalony bez krycia. Banned

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Srubson Ty się go pytasz ile ma lat a sam piszesz "lebsi" ... serio?

@Tymbarkowy Często powtarzasz że byłeś sędzią na BL to możesz podać twoją nazwę użytkownika na BL`u a najlepiej link ;]

 

Ja mam pytanie czy on od początku tak na serwie grał? xD BEKA

 

17:20 DOBRY CELOWNICZEK NA BAŃKE xd
 
15:10 celownik przechodzi na głowę w trakcie oddawania serii z famasa typowy leisik albo inne publiczne gówno :D
 
6:54 2 kill trzymasz ciągle aimkey czyli rzecz jasna "fire" i celownik IDEALNIE  za głową podróżuje najlepsza akcja :D 
 
20:40 tak samo celownik za modelem idealnie XDDD no beka że ktoś jeszcze tego nie zauwazył.
 
23:50 delikatny shake =]
 
24:52 ten czas pokazuje twojego prawdziwego skilla full auto i trafić nie może xD BTW popracuj nad movementem bo taki trochę słaby jak na ten twój "wielki staż" =D
 
A dla kogo to jest klir, proszę nagrać  demko i to powtórzyć 20:40 albo 15:10 I tak nikt z was tak nie zrobi, dlaczego? bo się nie da XD
Aimbocik ustawiony słabo pod famasa na serie, ale banie wchodzą bo famas to jest najlepsza broń pod takie rzeczy nie strzela fullauto a ty trzymasz tylko aimkeya i ciągle wchodzi na banie, TYLKO ŻE ODKLEIĆ SIĘ NIE CHCE hehe 
 
http://www.speedyshare.com/sqT3R/Tymba.rar polecam ocenić jeszcze raz to demko =)
1:20 wychodzi i po 2 strzałach jest wyraźny shake jak u tego pana tutaj ---> http://forum.cs-classic.pl/topic/21554-banubmagiczny-notatnik-ajmiego/#entry129008  100% +b
2:37 -1/4 celownik przeskakuje na głowe po strzale  +b
2:50 skoczek z tego celownika troche nie? celownik metr od modelu a ten wciska "fire" celownik w mniej niż połowy sekundy znajduje się na modelu  i BOOM HEADSHOT!
9:20 CT skacze a ten z m4 środkiem celownika na głowe za nim xDD
9:35 wyskakuje na ct i widzmiy ładny shake celownika =]
10:25 2 kill na gali celownik jest pod modelem, odpał wciska aimkey i przeskok na głowe podczas strzałów, EWIDENTNE SZARPNIĘCIE 
12:20 Perełka moja <3333 jak nawet ślepy to zobaczy bez kitu :DD szarpie celownik jak reskio szy... a nie to juz stare jest xd
13:34 TO SAMO XD skoczek =)  iiii 13:50 te super ruchy celownikiem TZN ciągłe nienaturalne korekty celownika
Akcji było więcej ale dałem te które są najbardziej widoczne 
 
I tak samo klir? proszę powtórzyć strzał taki jak w 12:20 
 
+ Gdy to demko zobaczyłem od razu przypomniały mi się czasy klanówek jakieś 5 lat temu, i mojego dobrego słynnego kolegi z BL`a Robo =D 
Jak ktoś się chce douczyć jak aimbocik działa ---> www.youtube.com/watch?v=CQ0eLPN0Gcw
 
@aYa Ooo, jednak jest jakiś gracz z dd2 który nie boi się wychylić i napisać co tak naprawdę sądzi ... ekmmm pfuu, co tak naprawdę widać* :) 
Edytowane przez ajmi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha no cóż taki kat z Tymbarkowego na only dd2, wiedziałem, że kiedyś wpadnie koleżka. 

17:20- co ten celownik na banie leci +B

06:54- zapomniało się puścić spust oj oj oj +B

20:40- co ten celownik na banie leci +B

100 % aim, można wręcz powiedzieć, że akcje nadają się na yt na poradnik jak nie używać aim bota bo można wpaść:D

Przed kolejnym odpalaniem polecam naucz się obsługi w/w hacka ^^ 

Ogien a Ajmi to chyba jedyni którzy demko oglądali bo nie wiem jak reszta mogła tego nie zauważyć. Chyba no skille same:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem tak samo troche demek w wykonaniu jego jak i gralem z nim chwile na serwie i to jest nie mozliwe zeby caly czas walil banie z famasa , zobaczcie jego staty same banie ma ,zagrajcie chwile famasem , a on same banie tylko wali i tak jak ajmi napisal ,ze jakis shit ma w stylu leis nie trzeba byc geniuszem zeby to zobaczyc smiech na sali, "24:52 ten czas pokazuje twojego prawdziwego skilla full auto i trafić nie może xD" dobry skilowiec;p. Jego skill znacznie sie po prawil jak dostal admina bo wczesniej tak glowki mo nie wchodzily dziwne ?, a wy sie dziwicie ,ze nie ktorzi nie panowali nad nerwami jak ewidetnego ajma ma.

Edytowane przez Dolar91
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo nr1

 

2:47

8:02

20:42 

 

Demo nr2:

 

2:00-3:00 akcje.

 

Moje ulubione. Papku przykro mi, ale twoj admin biega odpalony. Prawie idealny ustawiony Aimbot, nakładam bana ponieważ to moj obowiązek a co z adminem zadecyduje opiekun. 

 

 

Karolek, widziałam rangę więc myślałam, ze nadal go ma.

Edytowane przez natalja
Po co mu admina skoro ma bana? Ja już rano mu tego admina zablokowałem.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności