Skocz do zawartości

Skarga na Tymbarkowego


mateusz200027

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: mateusz200027

2.Nick admina/gracza który zawinił: Tymbarkowy aka FamaS ^.^
3.Admin/Gracz :  Admin
4.Data i godzina: 07.10.2014 - 19:30:44
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=88640
6.Opis sytuacji: Admin nie umie robić ss. Na każdy serwerze został wgrany nowy system, który podczas robienia ss daje bana z powodem ,,wrzuć screen na forum". Admin mi dał bana z powodem ,,Wstaw screeny na cs-classic.pl" i nie zrobił mi ss. Wszystkie screen zapisują się tutaj ;http://ss.cs-classic.pl/. Mnie tu niema, ponieważ admin mi wogule ss mi nie zrobił. Proszę odrazu o UB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosisz o ub od razu, skoro admin ci chciał zrobić ss to mógł coś podejrzewać, według mnie powinien sie wypowiedzieć admin dający bana.

 

@Edit

Mógł mnie podejrzewać, lecz powinien mi zrobić poprawnie ss.

Edytowane przez mateusz200027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak admin powinien mi zrobić ss z powodem ,wrzuć ss na forum". I tak wogule to ty nie masz prawa wypowiedzi w tym temacie.

Nie rozśmieszaj mnie to jest skarga i wypowiedzieć się może każdy. Czekaju spokojnie na wypowiedz tymbarkowego, a nie zamieszanie siejesz 

 

P.S świetna polszczyzna 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1.

 

 

 I tak wogule to ty nie masz prawa wypowiedzi w tym temacie.

Ma prawo tak jak każdy bo to jest skarga a nie twoje prywatne forum.

Po 2. Radzę popracować nad ortografią i składnią.

Po 3. Jak chcesz ub to są do tego odpowiednie działy.

Po 4. Jak tylko zobaczę Tymbarkowego dziś na dd2 napiszę mu żeby się wypowiedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta skarga nie ma sensu ogolnie nie odpowiedni dział składasz skrargę dlatego że dostałeś bana bez ssów i prosisz o ub.

Poza tym człowiek nie maszyna ma prawo się pomylić według mnie tymbarkowy dobrze wykonuje swoje obowiązki a ta skarga jest nie potrzebna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta skarga nie ma sensu ogolnie nie odpowiedni dział składasz skrargę dlatego że dostałeś bana bez ssów i prosisz o ub.

Poza tym człowiek nie maszyna ma prawo się pomylić według mnie tymbarkowy dobrze wykonuje swoje obowiązki a ta skarga jest nie potrzebna. 

 

Ub już dostałem, a tak poza tym skarga słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozśmieszaj mnie to jest skarga i wypowiedzieć się może każdy. Czekaju spokojnie na wypowiedz tymbarkowego, a nie zamieszanie siejesz 

 

P.S świetna polszczyzna 

 

Pokręciło mi się z prośbami o Ub. Sorki za to mój błąd.

@Edit

Sorki za dwa posty po kolei.

Edytowane przez mateusz200027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak Panie mateuszu. Przyjmuje twoja skarge na klate.... Czy słuszną to inni ocenia.

 

A wiec tak: UBTeam dało Ci uB nieslusznie... 

Nie odpisywałem odrazu iz musze miec wszystko udokumentowane ale temat sledzilem od poczatku..

 

 

Moj drogi a wiec tak:

 

Link do demek:  http://www61.zippyshare.com/v/78974513/file.html

 

 

"demkoMoje" - jak sama nazwa mowi moje krotkie demku uciolem z programu azereus. 

Tam widać robione CI ss'y. I nikt nie podwazy tego co widzi na demku ze ss'y byly robione. 

 

"demkoHLTV" - pozwlilem sobie scignac demko.. i czy chcesz ze mnie zrobic idiote czy jak ? 

 

Jeszcze wyrwałeś od Miko bana :)  za te spamy nam na u@. 

 

Ty mnie zaatakowałes ta skarga na mnie to jak kontratakuje !!!!!!!!!!!!!

 

Rozpiska demka:

 

3:23 - perfekcyjnie podazanie celownikiem za modelem.

 
4:37 - jasne. kto wylatuje na gale z glockiem ;) ladnie elcisz za modelem jak widzisz tam jeden model.
 
8:42 - porażka...
 
 
Teraz ty przyjmij to na klate. Masz cos na swoja obrone.
 
ZEGNAM odpale z sieci. !!!!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A wiec tak Panie mateuszu. Przyjmuje twoja skarge na klate.... Czy słuszną to inni ocenia.

 

A wiec tak: UBTeam dało Ci uB nieslusznie... 

Nie odpisywałem odrazu iz musze miec wszystko udokumentowane ale temat sledzilem od poczatku..

 

 

Moj drogi a wiec tak:

 

Link do demek:  http://www61.zippyshare.com/v/78974513/file.html

 

 

"demkoMoje" - jak sama nazwa mowi moje krotkie demku uciolem z programu azereus. 

Tam widać robione CI ss'y. I nikt nie podwazy tego co widzi na demku ze ss'y byly robione. 

 

"demkoHLTV" - pozwlilem sobie scignac demko.. i czy chcesz ze mnie zrobic idiote czy jak ? 

 

Jeszcze wyrwałeś od Miko bana :)  za te spamy nam na u@. 

 

Ty mnie zaatakowałes ta skarga na mnie to jak kontratakuje !!!!!!!!!!!!!

 

Rozpiska demka:

 

3:23 - perfekcyjnie podazanie celownikiem za modelem.

 
4:37 - jasne. kto wylatuje na gale z glockiem ;) ladnie elcisz za modelem jak widzisz tam jeden model.
 
8:42 - porażka...
 
 
Teraz ty przyjmij to na klate. Masz cos na swoja obrone.
 
ZEGNAM odpale z sieci. !!!!

 

 

Elo, to ja mogę powiedzieć Tobie. Nie ten dział kolego. Demko jest na Ciebie jak na aimie lecisz, w dziale na Cheaterów. Zaraz obejrzę demko ;)

Edytowane przez mateusz200027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem demko i Spalony w 100%. Dobra robota Tymbarkowy.

 

Elo, to ja mogę powiedzieć Tobie. Nie ten dział kolego. Demko jest na Ciebie jak na aimie lecisz, w dziale na Cheaterów.

Te nagranie wstawił użytkownik u którego kultury na próżno szukać i dodatkowo demko z "Aimem" jest czyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest perfekcyjnie zrobone i dane... Tak wiec mistrzu nie dogaduj niech UBTeam sprawdzi czy robilem na tych demkach ss'y czy nie i czy demko spalone... 

 

bo "8:42" to perelka w twoim wykonaniu.

 

I wiecej sie nie odzywam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz viste albo 7? To tu sa SSy i nie piszcz


C:\Użytkownicy\nazwa użytkownika\AppData\VirtualStore\ProgramFiles\Valve\cstrike 
 
a jak Vista to: C:\Users\User\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Counter-Strike\cstrike_polish\
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba rozpisane demko nie? Z niego jasno wynika jak celujesz po modelach.

 

 

 Nie ten dział kolego. Demko jest na Ciebie jak na aimie lecisz, w dziale na Cheaterów.

Dział może i nie ten, ale dobrze że to wychwycił. Będzie trzeba do się wstawi do działu zgłoszeń. Poza  tym co ma demko na Tymbarkowego do demka na cb? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie obejrzeć demko. Doświadczenie w tym mam i co ja tutaj widzę:

 

3:23 - leci po modelu

4:37 - można uznać, ze niby nie wiedział

8:42 - ta akcja wszystko pokazuje ;)

 

Spalał co jest widoczne. Należy się banik.

 

//

Na demku widać jak ss zostały zrobione więc nie ściemniaj, że ich nie masz.

Chyba nie bardzo wiesz co to skan. Zaczynasz strzelać od razu w typa i wszystkie strzały w niego. Chłopcze nie wykręcaj się. Wszystko jest pokazane jak na dłoni. Jak teraz Ci się uda to wezmę się za te demka poważnie i zobaczymy czy admin nie zrobił ss czy po prostu boisz się ich wstawić bo widać jak palisz. Tyle ode mnie.

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 8;42. To się nazywa skan, jak byś nie wiedział. Twoje wulgaryzmy połapie i porobię ss na nie, bo to jest nie dopuszczalne, aby admin wyklinał. Ludzie tak samo źle ss zrobił, gdyby zrobił poprawne ss to dawno już by były na forum i by nie było całej tej kłótni, lecz niestety mi je źle zrobiono.

Pozdrawiam.

Edytowane przez mateusz200027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam_wyjebane  masz racje bo tymbar to buc i zle nawet ss robi --- troche Cie poniosło powinien ktoś wyciągnąć z twojej wypowiedzi konsekwencje !!! po za tym słyniesz z niekulturalnego zachowania na DD2 !!!

 

 

Demka dobrze zrobione -- ssy widoczne -- koleś odpalony ban słuszny 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam_wyjebane  masz racje bo tymbar to buc i zle nawet ss robi --- troche Cie poniosło powinien ktoś wyciągnąć z twojej wypowiedzi konsekwencje !!! po za tym słyniesz z niekulturalnego zachowania na DD2 !!!

 

 

Demka dobrze zrobione -- ssy widoczne -- koleś odpalony ban słuszny 

pozdrawiam :)

 

Widocznie źle, ponieważ nie ma ich na http://ss.cs-classic.pl/.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS'y byly robione i m itu nie wkrecaj !!!! Robione byly przez stary system pod " 5 "  a nie pod " 1 "

 Pod nowym systemem za duzo osob ucieka w trakcie, widac kto robi ss'y i kto jest adminem. 

 

Widac wszystko na demkach ze ss'y byly robione jak i te twoje odpaly. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności