Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] Dotyczące serwera.


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

jak dodajecie mapy to proszę na FD de_rudnik na ten przykład

Nie rozumiem? Chodzi Ci O FDL? Jak tak to FDL działa, lecz chyba ostatnio jak pukawka miała problemy to nie działał.

 

 

Proponuje dodać w regulaminie "Zakaz stawiania granatów wybuchowych(HE) w wejściach".

I wtedy Łowca gdzie ma stawiac granaty? Wtedy by nigdzie nie mógł stawiac, nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1.Dodanie pluginu przedłużającego grę do końca rundy.Chodzi o koniec mapy.

2.Zmiana punkt 6 w regulaminie admina dotyczącej zmiany mapy.Proponuję aby admin miał możliwość ROBIENIA VOTE, jeżeli chodzi o zmianę mapy itp. sprawy.

Serwer ma służyć graczom, a więc jeżeli większość będzie za zmianą mapy to takowa powinna być zrobiona.Mam bardzo duże doświadczenie w csie jako admin H@ itp. i wiem jak to wygląda.Zmiana ta jest korzystna , nie nastręcza problemów ale powoduje, że serwer jest bardziej przyjazny graczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dodam propozycje blokady granata ! 

Plugin który blokuje rzut granatem po upływie czasu ! 

 

http://amxx.pl/topic/80164-blokada-he/ -Link do plugina

Edytowane przez L3ON!D4S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEONIDAS, nie chcę takiego czegoś dodawac, w regulaminie jest zakaz rzucania HE na respa przed upływem 30 sekund od startu rundy, a Ci co tego regulaminu przestrzegają będą mieli "karę" jak zablokuję. Po prostu Ci co mają jakiś item 1/x he byli by też pokrzywdzeni bo po 30 sekundach to już by przeciwnicy byli u niego na respie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem ,że na serwer jest powgrywanych parę nowych map przez ,które dużo graczy "ucieka".

Sam codziennie jestem świadkiem takich sytuacji i nie powiem ,że mnie też trochę zniechęca to do gry na naszym NDM.

W kółko są grane mapy de_dawn, de_hell, de_rudnik, de_aztec_remake ,a praktycznie nie widzę(chyba że raz na dzień coś się pojawi) map takich jak:

de_dust2 , de_westwood , de_inferno , de_verso(znakomita mapa na Diablo) i jeszcze wiele innych świetnych podstawowych map.

 

Pozdrawiam, enigmatyczny~`

 

ps. Sorki ,że trochę nadużywam słowa "mapy,map" ,ale jakoś nie potrafiłem znaleźć jakiegoś sensownego synonimu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_verso była i było tylko bieganie po tych dachach - txt.

 

Mapcykl zmieni nowy opiekun, który zostanie wybrany do niedzieli, gdyż ja nie mam czasu. Jutro zaczynają się świąteczne eventy.

http://forum.cs-classic.pl/topic/26672-zapowied%C5%BA-event-miko%C5%82ajki-%C5%9Bwi%C4%85teczny-klimacik/

Edytowane przez Fakel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Zmiana PALADYNA jego szansa na odbicie jest za duża ma 1/6 podczas gdy większość klas na oślepienie,czy też zmianę broni,wyrzucenie ma 1/10.Paladyn zdecydowanie za dużo odbija jego zmiana na 1/10 będzie zrównaniem umiejętnościami z resztą klas i będzie sprawidliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak co do mapcyclu zrobię go do środy na oko bo szukam jeszcze paru mapek , co do palladyna to muszę z Karolem pogadać , co do rund wydłużenia rundy do końca mapki raczej to zrobię , a co do zniewolonego tłumaczyłem Ci już pomyślę nad tym bo muszę znaleźć równowage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tego nie ma ale coś jak by komenda "rtv" ? Bo w nocy np jak adminów nie ma chciało by się jakąś vote czy coś a nie czekac na zmiane mapy.  Zwłaszcza że czasami shit jest :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak najlepiej zniszczyc całkiem paladyna, ma miec 1/10 - 10% szans na odbicie? Ta klasa nic poza tym nie ma. Saphire tam bez przesady bo jak zaczniecie zaraz to balansowac to rozniesiecie połowę klas. 1/10 to nie będzie zrównanie, tylko zniszczenie tej klasy :) Odbicie a oślepienie to co innego, i diablo ma poza oślepieniem jeszcze inne skille.

 

 

Nie wiem czemu tego nie ma ale coś jak by komenda "rtv" ? Bo w nocy np jak adminów nie ma chciało by się jakąś vote czy coś a nie czekac na zmiane mapy.  Zwłaszcza że czasami shit jest :P.

Jest mapcykl.

Edytowane przez Fakel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba prosiaczek nie grales dawno.Paladyn odbija za dużo pocisków i konieczne jest mu zmiana na chociaż 1/8 i nie mów mi że odbicie to coś innego.I oprócz tego ma ładowanie HS co też dużo daje i long jumpy więc wcale nie jest tak że nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zaproponować dodanie dmg z krzyku w klasie zniewolony ponieważ jest ona zbyt słaba jak na klase premium

 

Zniewolony miał kiedyś dmg na krzyku , ale się buguje to np. miałeś awp master 1/2 to z krzyku ludzi zabijałeś na hita ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba prosiaczek nie grales dawno.Paladyn odbija za dużo pocisków i konieczne jest mu zmiana na chociaż 1/8 i nie mów mi że odbicie to coś innego.I oprócz tego ma ładowanie HS co też dużo daje i long jumpy więc wcale nie jest tak że nic nie ma.

Kolego, a co do tego ma moja aktywnośc? Nie gram na serwerze już od tygodnia, ale grałem na tym modzie dobre 2 lata i uwierz, że znam go lepiej niż Ty i się orientuje jak ta klasa wypada względem innych klas. Nie ukrywam, że sam miałem zamiar trochę pogorszyc tą zbroje o 1 czyli jak dobrze pamiętam teraz ma 1/6 a miałem to zmienic do 1/7 - o 1 poziom, gdyż troche za dużo odbija to fakt, ale żadne 1/8 czy 1/10, nie przesadzajmy co do magicznych pocisków nie są takie dobre jak by się wydawały jedynie większośc używa te pociski gdy strzela się ze snajperek na itemie - zjawce.

 

Zniewolony miał dmg w okrzyku to się wszystko bugowało. Jeśli saphuś nic nie wymyśli do świąt z tym zniewolonym, to mu pomogę.

Edytowane przez Fakel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie itemu latarka maga oraz pergamin do sklepu za zloto.P.S: Prosiaczek gram jeszcze dluzej niz ty na diablo :) i wybacz ale orientuje się i wiem jak wygląda sprawa z klasami.1/8 to jakieś 12% czyli wcale nie tak mało...większość klas ma 8-10%.I jeszcze pytanie mniemamy ze to celowe ze figurka medalu czy jakos tak dawajac w zrecznosc nie redukuje obrazen?Moim zdaniem wartalo by to zmienic.

Edytowane przez Rotmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie itemu latarka maga oraz pergamin do sklepu za zloto.P.S: Prosiaczek gram jeszcze dluzej niz ty na diablo :) i wybacz ale orientuje się i wiem jak wygląda sprawa z klasami.1/8 to jakieś 12% czyli wcale nie tak mało...większość klas ma 8-10%.I jeszcze pytanie mniemamy ze to celowe ze figurka medalu czy jakos tak dawajac w zrecznosc nie redukuje obrazen?Moim zdaniem wartalo by to zmienic.

Nie mam zamiaru się kłócic kto gra więcej, a tak na marginesie to jest w ogóle inny MOD diablo, na takim nie grasz dłużej ode mnie, zapewniam Cię. Itemu latarka nawet na serwerze nie ma, a nie po to usuwaliśmy pergamin ze sklepu, żeby znów go dodawac. Macie małe utrudnienie z questami. Redukcja od iluś punktów z tego co pamiętam nie działała. Mniej więcej wiem, w czym może tkwic problem, ale teraz nie mam nawet czasu, żeby o tym z -_- porozmawiac.

P.S: Każda klasa ma inne umiejętności i jest innymi umiejętnościami zrównoważona z innymi klasami.

Edytowane przez Fakel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie będę się kłócił ale gram od kąd ta wersja moda weszła :) Właśnie może warto dodać item latarka.Grałem z tym modem i dobrze jest jak taki item jest.A redukcja będzie naprawiana?

Kiedyś o tym itemie już -_- wspomniałem, ale potem to wyszło z głowy, miał byc dodany. Teraz to nie ode mnie zależy tylko od saphira, a redukcja to oczywiste, że zostanie naprawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności