Skocz do zawartości

[Zapowiedź] EVENT: Mikołajki [ Świąteczny Klimacik ]


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jak już zauważyliście, ode mnie pomysłowych eventów możecie oczekiwac na każde Święta !

Może małe objaśnienie.

Mikołajki – zeświecczona nazwa dnia Świętego Mikołaja obchodzonego 6 grudnia w Polsce, obchodzona na cześć świętego biskupa Mikołaja z Miry.

Obecność Świętego Mikołaja zapowiada nadejście świąt Bożego Narodzenia.

W dniu tym Święty Mikołaj (właściwie osoba przebrana za niego) przynosi dzieciom prezenty. Zazwyczaj są to drobne upominki, słodycze lub małe zabawki.

Osoby dorosłe również obdarowują swoich bliskich.
             
  Źródło: Wikipedia

Więc tak.

Od 5 grudnia od godziny 18:00 do 7 grudnia do godziny 18:00 będziemy mieli 1/4 szans że wyleci nam prezent po zabiciu wroga.

Nagrody będą trochę inne niż drop z dyń.

Będzie też miała zmiana dotycząca dropu run z prezentów.

Z prezentów można będzie zdobyc dwie runy mianowicie:

- Runa: Większa szansa na zdobycie złota

- Runa: Większa szansa na zdobycie many.

Te dwie RUNY będzie można zdobyc tylko na EVENTACH.

 

29 Listopada o godzinie 16:00 odbędzie się na serwerze losowanie. Losowanie będzie polegało na: Gdy admin napiszę na say @@ Losowanie zaczete ! Napisz numerek od 1 do 30 na say !

To wtedy piszecie na sayu JEDNORAZOWO numerek.

Uwaga: Pierwszy poprawny numerek wygrywa.

Uwaga: Jeśli gracz napiszę więcej niż 1 numerek to nie będzie on brany pod uwagę.

Losowanie będzie robione na stronie

random.org

 

30 Listopada o godzinie 18:00 mikolaj.gifbędzie rozdawał na serwerze prezenty.

Każdy gracz dostanie drobny upominek. ( Dlaczego nie 6 grudnia? Gdyż wtedy nie będzie mnie w domu )

 

29-30 Listopada o godzinie 15:00 rozpocznie się EVENT: quiz.jpg

Pytania będą dotyczące sieci cs-classic, oraz na pewno dotyczące naszego Diablo Moda i ogólnie z cs 1.6

Pytania będą zadawane na forum, a odpowiedzi będziecie musieli kierowac do mnie na PW. Trzy pierwsze osoby, które odpowiedzą poprawnie na pytanie dostają punkty.

1 Miejsce = 5 pkt

2 Miejsce = 4 pkt

3 Miejsce = 3 pkt

Pytań będzie minimum 5, maximum 8.

 

 

 

Od 21 listopada od godziny 18:00 pojawi się na serwerze świąteczny, zimowy, grudniowy klimat.

- Będzie padał śnieg ( Dla testu, jeśli będzie powodowało to lagi, to usunę )

- Paka będzie zamieniona losowo na choinkę, bałwana, prezent.

- Śnieżne granaty ( podmienione modele granatów na kulę )

- Każdy gracz będzie posiadał czapkę mikołaja.

 

 

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Fakel
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, co do czapek to nie pomyślałem, macie racje. Tu mi najbardziej chodzi o ninje bo przecież jak dodam czapki to będzie widac im głowy.

Śnieżnych mapach nie będzie, chyba że się zastanowię nad 2-3 max, bo ninje by nie miały życia.

 

 

18:00 - AKTUALIZACJA:

- Dodanie zapowiedzi NOWYCH EVENTÓW zapraszam do czytania 1 postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Czy z prezentów będą dropić tylko i wyłącznie te dwie runy? Bo jeśli tak to ja bym to urozmaicił, i dodał też drop 1-2 złota 2-3 many i do tego jakiś losowy exp np 10-25. Do tego dodać możliwość pustego prezentu z komunikatem "Byłeś niegrzeczny dlatego nic nie otrzymałeś". Mówię o tym żeby nie było z byt łatwo pozyskać te rzeczy, aby ludzie musieli się trochę natrudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Czy z prezentów będą dropić tylko i wyłącznie te dwie runy? Bo jeśli tak to ja bym to urozmaicił, i dodał też drop 1-2 złota 2-3 many i do tego jakiś losowy exp np 10-25. Do tego dodać możliwość pustego prezentu z komunikatem "Byłeś niegrzeczny dlatego nic nie otrzymałeś". Mówię o tym żeby nie było z byt łatwo pozyskać te rzeczy, aby ludzie musieli się trochę natrudzić.

Kto grał w trakcie eventu halloween to wie jaki był drop. Nie będą dropic tylko i wyłącznie te 2 runy z prezentów. Będą też inne nagrody exp,mana,zloto,kamienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu tym Święty Mikołaj (właściwie osoba przebrana za niego) przynosi dzieciom prezenty. Zazwyczaj są to drobne upominki, słodycze lub małe zabawki.

 

Nie oszukuj i nie niszcz nikomu dzieciństwa!

Mikołaj istnieje i lata saniami ciągniętymi przez renifery!

 

 

Widzę, że mamy zamiar wprowadzić jednakowy plugin na serwer:

"Winter Environment" :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodał bym mimo wszystko kilka świątecznych map , zimowych i wcale nie jest tak że tam ninja życia nie ma. Z doświadczenia wiem, że ja są dobrze dobrane mapy nawet zimówki to gra się tak samo ninjy.

Dodam parę takich map.

 

 

W dniu tym Święty Mikołaj (właściwie osoba przebrana za niego) przynosi dzieciom prezenty. Zazwyczaj są to drobne upominki, słodycze lub małe zabawki.

 

Nie oszukuj i nie niszcz nikomu dzieciństwa!

Mikołaj istnieje i lata saniami ciągniętymi przez renifery!

 

 

Widzę, że mamy zamiar wprowadzić jednakowy plugin na serwer:

"Winter Environment" :D

Dobra ! Ale w tym czasie Święty Mikołaj nie będzie jak miał przyleciec ! Nie ma śniega jeszcze ! Dlatego, ja go będę zastępował :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowanie odbędzie się o godzinie 18:00 bo mam mały problem i nie mogę teraz o 16 tego zrobic.

 

QUIZ uważam za zaczęty.

 

Pytanie pierwsze:

- Czy posiada u nas na serwerze Diablo jakaś klasa umiejętnośc, która spowalnia gracza? ( SKILL )

 

 

Odpowiedzi piszecie TYLKO I WYŁĄCZNIE DO MNIE NA PW !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności