Skocz do zawartości

Ciągłe lagi na serwerze


ibrnvski

Rekomendowane odpowiedzi

Temat poruszany po raz setny, ale dziś już przegięcie. Podeślę link z SSem jak to wyglądało http://www16.zippyshare.com/v/84895622/file.html

Jakaś totalna porażka. Ludzie mieli po 30 pingu nawet i narzekali że ich ścina. Ja sam miałem skoki do 100/130 nie którzy non stop po 80/70/90. Gra była niemożliwa. Opóźnienie było straszne. Wydaje mi się, że przydałby się jakiś reset serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko, to jest rozwiązanie nie na dłuższą mete. Będzie ok przez godzinę, dwie - później to się powtórzy.



Musi to załatwić PaPkU albo -.-, bo czasem gra jest niemożliwa. W ciągu dnia, nie było w cale lepiej, bo skoki pingów graczy były kosmiczne. A serwer po prostu tnie wszystkich.

Edytowane przez ibrnvski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PaPkU, ja tych informacji ani zażaleń nie wyciągam z palca. Może to potwierdzić sporo graczy i adminów, na prawdę SPORO. Dziś znów były skoki pingów i znów ścinało graczy. Ale mniej i słabiej niż wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tam 2 dni wieczorem były takie lagi że cofało albo w ogóle mnie zatrzymywało w miejscu.Powiedzenie czegoś zrozumiałego przez mikrofon graniczyło z cudem.Naprawdę uważam że lagi na serwie to największy problem na ODD2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności