Skocz do zawartości

o to FRUGO/skarga


kiftofer

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: kiftofer

2.Nick admina/gracza który zawinił: o to Frugo

3.Admin/Gracz :Admin

4.Data i godzina: 5.1.2013r 10:25

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):http://speedy.sh/TdnrS/Frugo.rar

6.Opis sytuacji: Mam Dowody że admin grał na aimie/WH i nadużywał klasę Magki wchodząc na txt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wtedy mialem scauta i dostales banie i co jak nie umisz grac koleś to nie graj boshe dostales banie z scouta i wileki problem a jak kolesia wallem na dd2 do bylo nie chconco bo mialem dac kicka za ping koles mial 400 pingu ej a ja na tym 45k nie tylko mam admina bylo jeszcze 3 adminów a kick za ping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakim prawem on w ogóle ma adma. Aktywność o dupe potłuc , dołączył z tydzień temu.Był jeszcze jeden taki admin . Jak chcecie takie akcje odwalać to idzcie na jakiś 4fun a nie na serwer gdzie inni próbują grać normalnie , po komentarzach myślę że admin nie ogarnia.Wedlug mnie należy się 1/2 ostrzeżenie , a potem utrata admina.Administracjo , dawajcie admina osobom zaufanym którzy są na forum jakiś dłuższy czas.Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to frugo, nie wykręcaj się pingem bo od pingu jest plugin prznajmnien ja 45k na dd2 nie wiem . a co do wypowiedzi MaDn3sS to chyba go nie zrozumiałeś on pisał że byłeś jedynym adminem online

 

[ Dodano: 2013-01-05, 17:21 ]

ssy nie pokażą aima ale ban za txt i pkt karny się przyda. bo admin ma być przykładem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności