Skocz do zawartości

W konsoli fail bind...."f9 itd."


KaptuR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam problem z konsolą na tym serwerze tak to mam normalnie wszystko, gdy ją włączam na przykład amx_ip czy coś to wyskakuje mi fail bind bla bla bla i nic w konsoli się nie da sprawdzić, a chciałbym pisać podanie na admina lecz to mi przeszkadza całkiem.Pozdrawiam i widzimy się na serwerze! :soldier: post-12908-0-69510000-1414229078_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co pokazało Ci w konsoli - co widzimy na obrazku - to są klawisze zakazane, często używane jako CHEAT KEY - czyli pod tymi klawiszami odpala się wallhack'a, aim'a, speedhack'a etc. I dość często spamuje to w konsoli, ale jeśli chcesz wpisać amx_ip - to wystarczy, że przesuniesz suwakiem trochę wyżej i znajdziesz wpisaną komendę i jej znaczenie/opis np: status - i będziesz miał podane nicki+steam id/id lan itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam rozwiązania jak całkowicie się tego pozbyć, ale tak jak napisałem wyżej - po wpisaniu np: status - wyświetlają się nicki wszystkich graczy i ich steam id, ale zanim zdążysz cokolwiek przeczytać leci spam z gry jak i właśnie taki, jak jest na obrazku - wtedy wystarczy, że przesuniesz suwakiem w górę i znajdziesz "tabele" od komendy "status" i tyle, suwak sam w dół nie zjedzie a Ty jesteś w stanie przeczytać wszystko. Rozwiązanie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym nie zrobicie, to w jakimś stopniu pomaga i jest ciut mniej cziterów. Gdy czit wymusza niedozwolone przyciski lub gracz sam naciska i włącza jakiegoś czita to go automatycznie banuje, a Wy tego spamu nie możecie uniknąc, jeśli ktoś ma admina to konsole ma czyściutką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności