Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Skarga na No.1


VeXT

Recommended Posts

1.Twój Nick: VeXT


2.Nick admina/gracza który zawinił: No.1

3.Admin/Gracz : 

4.Data i godzina: dziś 20:17

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

6.Opis sytuacji: Cześć piszę skargę na No.1 ponieważ dostałem bana i mam wstawić ss'y , grałem klasą talib i mam takiego bajera jak RADARA admin uznał że mam wh bo zacząłem niezle cisnąć i nagle leci ban na zawsze . Oczywiście wiedziałem po kilku zabiciach że poleci ban bo admin wszedł na ''spekta'' ja go informowałem że mam radar bo gram taką klasa lecz to nie poskutkowało , niestety .To jest skarga żeby admin wiedział też co mają niektóre klasy a nie odrazu banować . ( tu mam też problem ss'ów nie ma nigdzie i jednocześnie prośba jak admin je ma czy coś to proszę o info czy kij wie co bo serwer super ale ... ) 

Link to comment
Share on other sites

 

1.Twój Nick: VeXT

2.Nick admina/gracza który zawinił: No.1
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina: dziś 20:17
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
6.Opis sytuacji: Cześć piszę skargę na No.1 ponieważ dostałem bana i mam wstawić ss'y , grałem klasą talib i mam takiego bajera jak RADARA admin uznał że mam wh bo zacząłem niezle cisnąć i nagle leci ban na zawsze . Oczywiście wiedziałem po kilku zabiciach że poleci ban bo admin wszedł na ''spekta'' ja go informowałem że mam radar bo gram taką klasa lecz to nie poskutkowało , niestety .To jest skarga żeby admin wiedział też co mają niektóre klasy a nie odrazu banować . ( tu mam też problem ss'ów nie ma nigdzie i jednocześnie prośba jak admin je ma czy coś to proszę o info czy kij wie co bo serwer super ale ... ) 

 

 

Admin na pewno wie więcej co się dzieje na tym serwerze od Ciebie (wliczając w to perki/klasy/umijętności i inne pierdoły).

 

Tradycyjna wymówka, ss'ów nie ma.

 

Jeżeli można to odciążę administrację - brak UB, na wstawienie ssów pozostało Ci 24h od momentu dostania bana.

 

Greetings,

WaFen.

Link to comment
Share on other sites

To nie jest żadna wymówka brak ssów po prostu nie mam ich mam tak od pewnego czasu że nie mam ssów jak mi je robią . I tak wiem że admin wie więcej co na serwie itp , ale dostałem bana za umiejętność jaką posiada dana klasa i to mnie wkurzyło i brak ss;ów jak pisałem .

Link to comment
Share on other sites

Wafen on może mieć racje że nie ma ss'ów ostatnio do mnie piszą na gg że śrubson robi im ss'y a oni ich nie mają nie może problem z amx?

Edited by No.1
Link to comment
Share on other sites

Wafen on może mieć racje że nie ma ss'ów ostatnio do mnie na priv piszą na gg że śrubson robi im ss'y a oni ich nie mają nie może problem z amx?

 

Na 99% nie. To wymówka. Gdyby AMX się walneło przy robieniu SS'ów to nie robiłyby nikomu a tu zonk, inni wstawiają.

Ogólnie nie będę już pisać w tym temacie, nie mam do tego praw administracyjnych ani moderacyjnych.

 

Greetings,

WaFen.

Link to comment
Share on other sites

WaFen zrozum ja nie kłamię . Mogę sobie zmienić ip i będę grać dalej ale to nie o to tu chodzi . Nie ma tych ssów i tyle , a No.1 ty masz czy możesz sprawdzić czy to coś wgl zrobiło je ???? 

Link to comment
Share on other sites

WaFen zrozum ja nie kłamię . Mogę sobie zmienić ip i będę grać dalej ale to nie o to tu chodzi . Nie ma tych ssów i tyle , a No.1 ty masz czy możesz sprawdzić czy to coś wgl zrobiło je ???? 

 

Nie ma takiej fizycznej możliwości. SS'y zostają zapisane na PC sprawcy, tylko i wyłącznie. Jak zmienis IP to dostaniesz NEO bana, tego Twoje zmienianie IP już nie przejdzie.

 

@Edit: Oczywiście pod warunkiem, że wejdziesz na AB na serwer.

Edited by WaFen
Link to comment
Share on other sites

@VeXT nie rozsmieszaj mnie. Jezeli dostales bana o tresci "Wstaw screeny na forum" to musiały być zrobione. A co do tej klasy , to No.1 napewno wiedzial o tym. Zapewne jezdziles po scianach i tyle. Moim zdaniem ta skarga jest bezsensowna , smieszna iż musisz mieć te ss;y. Nie okłamiesz nas tutaj , ze ich nie masz. Proponowalbym , abys wstawil demko i pokazal nam , ze nic nie miales na boku , jezeli "niby" ich nie masz. A co do UB to napisz w odpowiwednim dziale. Sorry za bledy , pisze z tel.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy